Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sprawdziłem nawet w tym narzedziu na stronach rzadowych usa, wg mnie jest idealnie, co ciekawe przeczytaj na tym forum o zdjęciach gdzies bylo chyba wlasnie w tym watku albo w watku zdjęć, że osoby które wygrały twierdziły że ich zdjęcia nawet minimalnie nie spełniały wymogów !!!...także tam nikt z linjka nie mierzy co do setnych milimetra

Jezeli Ciebie nie wylosuja to na pewno nie przez złe zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

ja również aplikowałem w tym roku, moja żona zresztą też ;)

Ostatni raz aplikowałem w 2002, udało się mojej mamie, która od tamtego czasu mieszka w USA.

Jestem zdeterminowany, aby relokować całą rodzinę, zacząć tam nowe życie. Nie jestem już młody, niestety ;)

Ale potrzebowałem kilka razy polecieć tam, żeby się upewnić, że to będzie moje miejsce na Ziemi.

Oczywiście wiem, jak to jest z szansą na wylosowanie! Zostaje tylko nadzieja, że może się uda.

Tak sobie myślę, czy "loteria" opiera się wyłącznie na losowym wybieraniu spośród aplikacji z danego kontynentu? A może jeszcze patrzą na wiek i "skills"?

Pozdrawiam,

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, czy "loteria" opiera się wyłącznie na losowym wybieraniu spośród aplikacji z danego kontynentu? A może jeszcze patrzą na wiek i "skills"?

Pozdrawiam,

Zbyszek

Na to pytanie nikt ci nie odpowie (tzn chodzi mi o to, że wszelkie ewentualne odpowiedzi będą oparte tylko i wyłącznie na domysłach :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...