Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze, co wielokrotnie bylo juz mowione na forum, pisz malymi literami. po drugie, czytanie nie boli i wystarczy wrocic do tematu z zeszlego roku, ba nawet w temacie dotyczacym dv2014 sa informacje na ten temat. po trzecie - WIELOKROTNIE jest powtarzane (nawet pod twoja wypowiedzia paradoxx odpowiedzial na twoje pytanie) - Kentucky skontaktuje sie toba TYLKO KILKA (4-6) tygodni PRZED USTALONA DATA rozmowy. tzn ze dostaniesz od nich maila, ze masz sprawdzic status na stronie, gdzie dowiedzialas sie, ze wylosowalas i TAM beda podane informacje dot. rozmowy (data + godzina). w zadnym innym wypadku Kentucky nie napisze ci mala a tym bardziej NIE wysle listu.

rozmowy zaczna sie od pazdzirnika a to, kiedy bedzie twoja zalezy od twojego case number i od tego, jak szybko beda je procesowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

Jestem tu nowa proszę o kilka odpowiedzi bo nie wiem co mam zrobić. Po pierwsz rozmowę w ambasadzie po wylosowaniu w loterii wizowej mam w grudniu. Czy muszę rejestrować sie na jakiejś tam stronie. Po drugie do lekarza mam zgłosić się do warszawy czy są inni lekarze którzy mają podpisane z ambasadą umowy a jestem z białegostoku. Po trzecie moje dziecko jest obywatelem USA czy muszę brać go do ambasady. Po czwarte kiedy wnoszę opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplate sie wnosi przed sama rozmowa w okienku na terenie Ambasady.

lekarzy masz tych podanych ze strony Ambasady a wiec Warszawa i Krakow

Nie musisz dziecka brac ze soba jak jest obywatelem USA.

Musisz sie zarejestrowac dla TNT ,masz to na stronie podane co i jak,jak tez i na forum masz to opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplate sie wnosi przed sama rozmowa w okienku na terenie Ambasady.

lekarzy masz tych podanych ze strony Ambasady a wiec Warszawa i Krakow

Nie musisz dziecka brac ze soba jak jest obywatelem USA.

Musisz sie zarejestrowac dla TNT ,masz to na stronie podane co i jak,jak tez i na forum masz to opisane

Proszę mi powiedzieć, to ja mam pobrać rekordy od swoich lekarzy, następnie umówić się z lekarzem w warszawie. Czy oni w ciągu dnia zrobią mi wsystkie wyniki i dadzą pismo czy będę musiała jeździć kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...