Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

Data waznosci wnioskow nie przesadza o tym, czy sa wazne.

Troche to pokrecone ale czesto "przeterminowane" wnioski sa dalej akceptowalne. Trzeba dokladnie czytac na ich stronach, ktore wersje wnioskow akceptuja. Czesto sam formularz nie zmienia sie w ogole, lub bardzo niewiele.

W Kanadzie juz tak latwo nie ma. Potrafia odsylac cale aplikacje, tylko dlatego, ze wyszedl nowy wniosek a my wyslalismy stary. Co kraj to obyczaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Napisaliśmy dziś do KCC w tej sprawie (czy mogą być te formularze, które wysłaliśmy czy podesłać e-mailem nowe), pytając też przy okazji czy wszystkie nasze formularze i fotki mają bezpieczne na stanie u siebie. Poinformowałem ich też, że wysyłam w załączniku print-screena listu z barcod'em i Case Number'em. Powinni odpowiedzieć za jakieś 2-3 dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data waznosci wnioskow nie przesadza o tym, czy sa wazne.

Troche to pokrecone ale czesto "przeterminowane" wnioski sa dalej akceptowalne. Trzeba dokladnie czytac na ich stronach, ktore wersje wnioskow akceptuja. Czesto sam formularz nie zmienia sie w ogole, lub bardzo niewiele.

W Kanadzie juz tak latwo nie ma. Potrafia odsylac cale aplikacje, tylko dlatego, ze wyszedl nowy wniosek a my wyslalismy stary. Co kraj to obyczaj :)

Ja wyslalem 122 z data 2015 bo sprawdzalem..ale 230 nie moglem znalezc nowych na stronie usa wiec wyslalem stare...moim zdaniem nie bedzie mialo to znaczenia..bo np co z ludzmi ktorzy czekaja 10 lat na GC ? nie wysylaja nowych aplikacji jak stare traca waznosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, ze wysłaliśmy chyba DSP-122 z datą do marca 2013 (strona ambasady z poczatku maja, wszystko wysłane 7 maja). W razie czego doślemy im formularz e-mailem. To logiczne, ze data ważności przesądza o ważności dokumentu. Słyszeliście o takich przypadkach jak mój?

Formularze "stary" i "nowy" niczym się nie różnią, wszystkie rubryki i informacje są takie same. według mnie nie powinno być problemu.

jak ktoś jeszcze nie wysłał, to tutaj są aktualne.

http://www.state.gov/m/a/dir/forms/visa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

to wtedy musi przyniesc to co pisza na stronie Ambasady za co ten wpis,co bylo,przetlumaczone na j.angieslki

a czy ma szanse,zalezy za co to bylo,kiedy oraz jak podejdzie ta osoba do rozmowy,czy np wzruszy ramionami pokazujac ze to przeciez nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyt.1.Malutkie przestępstwo popełniłem za 299 zł ale sprawa jest, na którym zostałem przyłapany zapłaciłem od razu potem ale wezwali policje no i spisali, przyznałem sie (nie miałem innego wyjścia) nigdy wcześniej nie byłem karany, do tej pory nie wiem co mnie naszło. Może sprawę umorzą. Wiecie może jak to jest jak jest sprawa umorzona, też wpisują do KRK ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...