Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wyglada na to, ze statusy z 2014 jeszcze nie wchodza. Udalo mi sie wejsc na strone, ale caly czas jest "invalid", a w instrukcji obok okienka dalej widnieja lata 2012 i 2013. Chyba trezba jeszcze chwile poczekac. Wszystkim zycze powodzenia :) Oby sie nam udalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają...

hej próbuje sprawdzić status i nie ma, co jest grane!???

żartuje!;)

to ciekawe, że tyle osób wchodzi w dyskusje, nie zapoznając się z jej przebiegiem,mniej więcej co 3 posty ktoś pisze, że od 18, a mimo to, cały czas ktoś inny sprawdza i się dziwi. Najfajniej na którymś wątku, ktoś napisał, żeby mu teraz odpowiedzieć, bo po wynikach będzie tłoczno. Jeszcze ostatnie chwilę, żeby się nacieszyć marzeniami,zadać ostatnie pytania, zaangażować innych w swoje sprawy bo po 18 mogą odebrać tą radość...

Tak jakby na 5min przed wynikiem losowania lotto napisać, "no powiedzcie mi proszę gdzie będę mógł odebrać te 10mln, bo później już się będzie ciężko dopchać o odpowiedz".

Dla wszystkich radosnych rodaków, planujących radosną emigrację polecam ten radosny kawałek:

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie - złożyłem wniosek w październiku i zapodziałem gdzieś numer zgłoszenia, pamiętam że drukowałem i zapisywałem plik na kompie... no i nie moge znaleźć ani jednego ani drugiego.

Jest jakaś mozliwość odnależienia tego numeru???? Jaki to jest format pliku??? Czy ktoś może pomóc???

pzdr

Jeżeli go zgubiłeś to nie ma możliwości odzyskania go. Ja robiłam sobie taki "wydruk do dokumentu" z rejestracji i mam ten plik w formacie xps, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ja mam taka nie miłą informacje:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

To znaczy ze dupa z zielonej karty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...