Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

golec, tak jako OLUDOMI napisała powyżej. Wszystko jest w instrukcji jaką będziesz miał przy informacji o wylosowaniu.

A poza tym, co się tak niecierpliwisz, przecież jeszcze nie wiesz czy wygrałeś!

Jak czegoś nie rozumiesz po angielsku to skorzystaj z Google Translate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby Was razem wylosowali to by musiało być mega szczęście u mnie w rodzinie na 8 zgłoszeń tylko mój narzeczony (wtedy) został wylosowany :) tam Ci pisze w tym co ci skopiowałam jakie dokumenty należy wypełnić i który wniosek wypełnia tylko główny aplikant:) Głowny aplikant musi wypełnić wszystko a pozostali członkowie tylko dwie części DS - 230. Spokojnie naprawdę tylko spokój może cie uratować ja czekam na rozmowę mam za nie cały tydzień i też się mega stresowałam ale od dwóch dni dałam na wstrzymanie bo idzie zbzikować :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golec, troche cierpliwosci. Widac, ze czujesz sie tak pewnie jakbys mial jakies loteryjne inside info, ale moze poczekaj do srody. Wszystko sie wtedy wyjasni, a pytan podobnych do tych, ktore zadajesz bedzie po 1 maja mnostwo - i pewnie wiekszosc zeszlorocznych bedzie ponownie walkowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...