Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

jak znajdziesz pomoc i zrozumienie na tym swiecie ,Polsce i zagranica to daj mi znac :)

tak forum jest od tego ale to forum tworza ludzie ,tak samo jest w zyciu realnym :)

dobrze ze to znalazes i takie cos pisze na stronach rzadowych USA ale musisz w to sie grysc nie zle aby wylapac kogo to obowiazuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze jedno pytanie bo mam różne wiadomośći: czy ma sie 180 dni na wyjazd po otrzymaniu wizy (zielonej karty) czy jak słyszałem liczy sie od daty wykonanych badań medycznych??? Która wersja jest poprawna??? Bo podobno te badania mają tylko 6 mies ważnośći a muszą być aktualne przy przekraczaniu granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy w ambasadzie 14. listopada, data wyrobienia wizy to 15. listopada. Wiza jest ważna do 15. maja.

Czyli czas ważności wizy to 6 miesięcy i w tym czasie należy przekroczyć granicę USA. Zielona karta otrzymana po przyjeździe do USA jest ważna 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn boisz się tego, że przy wjeździe do USA na ważnej wizie imigracyjnej, po wręczeniu żółtej, zaklejonej koperty urzędnikowi może się okazać, że wyniki badań znajdujące się w środku będą "po terminie"...?

Na wjazd do USA ma się 180 dni od daty otrzymania wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam pytanie - złożyłem wniosek w październiku i zapodziałem gdzieś numer zgłoszenia, pamiętam że drukowałem i zapisywałem plik na kompie... no i nie moge znaleźć ani jednego ani drugiego.

Jest jakaś mozliwość odnależienia tego numeru???? Jaki to jest format pliku??? Czy ktoś może pomóc???

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...