Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Mam pytanie - złożyłem wniosek w październiku i zapodziałem gdzieś numer zgłoszenia, pamiętam że drukowałem i zapisywałem plik na kompie... no i nie moge znaleźć ani jednego ani drugiego.

Jest jakaś mozliwość odnależienia tego numeru???? Jaki to jest format pliku??? Czy ktoś może pomóc???

pzdr

Szukaj aż znajdziesz, inaczej już przegrałeś loterię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie - złożyłem wniosek w październiku i zapodziałem gdzieś numer zgłoszenia, pamiętam że drukowałem i zapisywałem plik na kompie... no i nie moge znaleźć ani jednego ani drugiego.

Jest jakaś mozliwość odnależienia tego numeru???? Jaki to jest format pliku??? Czy ktoś może pomóc???

pzdr

To zależy w jakim formacie sobie zapisałeś. Ja zapisałam sobie np w jpg, a ty w jakim zapisałeś... sorry, ale nie mam pojęcia ;) . Poszukaj może jeszcze wydruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poszukać plików po dacie utworzenia .

może to był pdf ( adobe acrobat ) a może doc,docx (word) a może po prostu txt (notatnik)

aby poszukać pliów np. jpg (graficznych) w polu znajdź wpisz *.jpg analogicznie *.doc itd

wylistujesz wtedy wszystkie pliki określonego gatunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie "Co zrobić, jeśli zostałem/am wylosowany/a?" w pierwszym poście tego wątku.

Tam masz odpowiedź. No, może nie ma dokładnych terminów, ale wszystkie kroki są wymienione.

Generalnie od momentu losowanie do momentu rozmowy w ambasadzie mija co najmniej (w zależności od tego, jaki się numer wylosowało) 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...