Skocz do zawartości

Administratorzy Proszeni O Uwage. Inni Niech Tez Zerkna, Bo Warto...


Big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To nie jest pierwszy numer tego typu pana woda na pustyni aka makdonald. Pan woda na pustyni ma ewidentne problemy psychiczne. Najlepiej go ignorować i tyle, bez publiki nie ma zabawy.

Na marginesie - jest opcja blokowania wiadomości od nielubianych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stara baba jestem ;) Pamiętam czasy grup dyskusyjnych, na których - uwaga - nie było cenzury w ogóle i jakoś poziomu rozmów to nie obniżało, wręcz przeciwnie. A jakiego pokroju trolle wówczas były! Słynny "Expert" (zwany przez innych uczestników Expierdem) czy taki Marilyn Manson na alt.sex.pl. Oraz wyżej wspomniamy pan "woda na pustyni" a jakże :D na grupach emigracyjnych się żywo udzielał. I muszę z żalem przyznać że z wiekiem stracił pazur i jeno wulgarność mu zza kołnierza wygląda, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big czasem mam wrazenie, ze ty jestes ta osoba, ktora za dzieciaka leciala do nauczyciela, nakablowac na kolege z lawki ze zadania domowego nie odrobil. Nie popieram tego typu wiadomosci prywatnych lub jakichkolwiek kierowanych do uzytkownikow tego forum, sa one nie na miejscu (choc nie mamy mozliwosci wysluchac drugiej strony). Ale wiesz, wiekszosc doroslych ludzi, poinformowalo by administratora i pozwolilo by im dzialac a nie od razu zasmiecac forum takimi pierdolami.

Moje zdanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej, nie zrozumialas moich intencji oraz zarzucasz mi cos, czego nigdy nie zrobilem.

Tutaj bardziej chodzi o napietnowanie jakiegos #$^)%*& - i taki sposob uznalem za najskuteczniejszy.

Pierdoly, zasmiecanie - no coz, Twoja opinia - kazdy ma prawo do swojej.

A co do administratora - patrz wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, dlatego go tolerujesz... Slabo, no, ale...

Tu nie chodzi o tolerowanie, ja po prostu nie znoszę cenzury :) I naprawdę zbanowalam chyba tylko jedną osobę na tym forum (prócz ewidentnych spamerów).

Niestey, "woda" sie doigrał i zostanie zbanowany... daję mu jednak parę tygodni i pojawi się tu znów, pod nowym nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie znosze cenzury - tylko co innego cenzura, a co innego tolerowanie debili.

Co wiecej, to forum jest troche inne od typowych forow, np. uzytkownikow pralki "Frania" i jako takie, powinno byc moderowane w troche inny sposob, niz tamte.

I z cenzura ma to niewiele wspolnego, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...