Skocz do zawartości

Administratorzy Proszeni O Uwage. Inni Niech Tez Zerkna, Bo Warto...


Big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Big, nie obraz sie ale wydaje mi sie ze Twoja definicja slowa "debil" to ten ktory sie ze mna nie zgadza :)

Rozumiem, ze woda troche sie zagalopowal ze slowami, ale z drugiej strony naprawde imponuja Ci ludzie pokroju tego z avatara? Jakbys pomieszkal troche w Stanach to bys zrozumial dlaczego mamy taki do nich stosunek.... i vice versa z ich strony do nas... :)

A tak wogole to jak nazwac osobe ktora umieszcza na forum publicznym prywatne wiadomosci? Sam sobie na to odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna ilość debilizmu ożywia forum ;) Jestem zarejestrowana na kilku forach gdzie panują tak ostre zasady tyczące zachowania, że jest po prostu nudno. Po jakimś czasie przestaję tam zaglądać, lub zaglądam tylko od czasu do czasu.

Big, nie obraz sie ale wydaje mi sie ze Twoja definicja slowa "debil" to ten ktory sie ze mna nie zgadza

No nie wiem, jak dla mnie "woda" to niezły psychol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pierwszy numer tego typu pana woda na pustyni aka makdonald. Pan woda na pustyni ma ewidentne problemy psychiczne. Najlepiej go ignorować i tyle, bez publiki nie ma zabawy.

Na marginesie - jest opcja blokowania wiadomości od nielubianych forumowiczów.

woda na pustyni NIE MA zadnych problemow psychicznych, On chce po prostu dobrze.

Tu nie chodzi o tolerowanie, ja po prostu nie znoszę cenzury :) I naprawdę zbanowalam chyba tylko jedną osobę na tym forum (prócz ewidentnych spamerów).

Niestey, "woda" sie doigrał i zostanie zbanowany... daję mu jednak parę tygodni i pojawi się tu znów, pod nowym nickiem.

bardzo dobrze, ja tez nie znosze cenzury.

a czemu to woda sie doigrał ? przeciez ja nie widzialem zadnych jego postow od kilku miesiecy wkurzajacych, czy dzialajacych na szkode forum

Big jesli nie chcesz jego postow to mozesz blokowac jego wiadomosci jak pisze Jackie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big, nie obraz sie ale wydaje mi sie ze Twoja definicja slowa "debil" to ten ktory sie ze mna nie zgadza :)

Mylisz sie.

Rozumiem, ze woda troche sie zagalopowal ze slowami

Na tyle "troche", ze chetnie bym sie z nim spotkal, ale tacy pariasi zazwyczaj sa silni zza klawiatury.

ale z drugiej strony naprawde imponuja Ci ludzie pokroju tego z avatara? Jakbys pomieszkal troche w Stanach to bys zrozumial dlaczego mamy taki do nich stosunek.... i wice wersa z ich strony do nas... :)

Pisalem juz Tobie w innym watku, co sadze o Twoim podejsciu do czarnych/kolorowych.

Co wiecej, na Stanach swiat sie nie konczy i GWARANTUJE Ci, ze o czarnych i o tym, jacy sa mam tak z 1000x wieksze pojecie od Ciebie.

Nie widze sensu tego publicznie wyjasniac.

A gdyby mialy mnie rozwscieczac czyjes awatary lub podpisy, udalbym sie do lekarza.

A tak wogole to jak nazwac osobe ktora umieszcza na forum publicznym prywatne wiadomosci? Sam sobie na to odpowiedz...

Napisalem powyzej, dlaczego to zrobilem.

A jak woda w mozgu mial cos do powiedzenia na temat mojego postu - to nalezalo to uczynic w owym poscie - czy moze na tym forum to jest tez cos nienormalnego?

Pewna ilość debilizmu ożywia forum ;) Jestem zarejestrowana na kilku forach gdzie panują tak ostre zasady tyczące zachowania, że jest po prostu nudno. Po jakimś czasie przestaję tam zaglądać, lub zaglądam tylko od czasu do czasu.

Zgadzam sie, ze gdy zasady sa za ostre, to jest smutno, ale jakies normy powinny obowiazywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda na pustyni NIE MA zadnych problemow psychicznych, On chce po prostu dobrze.

:D

bardzo dobrze, ja tez nie znosze cenzury.

a czemu to woda sie doigrał ? przeciez ja nie widzialem zadnych jego postow od kilku miesiecy wkurzajacych, czy dzialajacych na szkode forum

Forumowicze nie widzą postów "wody". Każdy indywidualny post "wody" musi zostac zatwierdzony przez moderatora by stał sie widoczny dla wszystkich. Gdyby zostały ujawnione, 'woda" byłby zbanowany już parę tygodni temu ;)

Lubię "wodę" i szkoda że mu odbija. Nie wiem, może raz na jakiś czas zapomina leki brać? (zero złosliwości z mojej strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oto otrzymalem wiadomosc od wody w mozgu:

woda%2520w%2520mozgu.JPG

ocencie sami.

W mojej ocenie w pełni popieram! Zgadzam się w całej rozciągłości.

Dobrze, że wreszcie poruszyliście ten temat.

Ten czarny naprawdę jest straszny, obleśmy i w ogóle ble!

Zaczął mi się nawet śnić w nocy i prawie się zmoczyłem. :wacko: Prawie, bo na szczęście jakimś cudem zdążyłem się obudzić zanim mnie zadźgał maczetą.

W Twoich postach da się wyczuć wyjątkową wrażliwość, tolerancję, współczucie i tzw. wyczucie smaku a ten awatar tylko psuje taki pozytywny obraz.

Człowieku ogarnij się! Co powiedziałaby moja żona jakbym się zmoczył. Dzieci pewnie widywałbym raz w m-cu... <_<

Błagam usuń ten awatar! :angry:

ps.

Można jakoś blokować wyświetlanie awatarów? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Forumowicze nie widzą postów "wody". Każdy indywidualny post "wody" musi zostac zatwierdzony przez moderatora by stał sie widoczny dla wszystkich. Gdyby zostały ujawnione, 'woda" byłby zbanowany już parę tygodni temu ;)

Lubię "wodę" i szkoda że mu odbija. Nie wiem, może raz na jakiś czas zapomina leki brać? (zero złosliwości z mojej strony).

czemu by nie odblokowac tego ? tak bylo w zeszlym roku, kiedy to pisal z profilu mak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...