Skocz do zawartości

Administratorzy Proszeni O Uwage. Inni Niech Tez Zerkna, Bo Warto...


Big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
czemu by nie odblokowac tego ? tak bylo w zeszlym roku, kiedy to pisal z profilu mak...

Jeszcze raz: napisałam wyżej jakie są zasady działania forum i za co dostaje sie upomnienia. Zanim sie kogoś zbanuje, daje sie mu szansę w postaci opcji indywidualnego przeglądania i zatwierdzania postów. Nie każdy potrafi tę szansę wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale pomijajac juz to ze woda jak zwykle mial racje, to napisal do goscia na priv - nie mam watpliwosci ze gorsze rzeczy na priv inni tu wypisuja i nie sa za to banowani a ich odbiorcy zostali kiedys nauczeni minimum kultury osobistej i nie publikuja publicznie listow nie adresowanych do publiki,,,

woda jest kontrowersyjny i powiedzmy w specyficzny sposob dobiera slownictwo, ale racji to mu ciezko odmowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale pomijajac juz to ze woda jak zwykle mial racje, to napisal do goscia na priv - nie mam watpliwosci ze gorsze rzeczy na priv inni tu wypisuja i nie sa za to banowani a ich odbiorcy zostali kiedys nauczeni minimum kultury osobistej i nie publikuja publicznie listow nie adresowanych do publiki,,,

woda jest kontrowersyjny i powiedzmy w specyficzny sposob dobiera slownictwo, ale racji to mu ciezko odmowic...

OTM.

Zresztą mnie np. jeszcze jako makdonald sporo razy pomógł, a Big nie dość, że kabluje, to jeszcze ma irytujący zwyczaj odpisywania w wątkach sprzed dwóch tygodni - czy to też może być podstawą do zbanowania? Tak można się kręcić w kółko... Woda ma cięty język, ale jak już było napisane - można go ignorować i tyle, wiedzę facet ma większą niż 95% osób tutaj...

Serio, przecież takie wiadomości to w porównaniu z czasami usenetu to pikuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ktos tu wspomina o kulturze?!

A tak przy okazji, choc powinno mnie to obchodzic tyle, co wlasnie woda w kiblu: RACJI?!

W czym?

Lochraven, co masz mi do zarzucenia - moze jakies konkrety?

A jak watek jest sprzed pol roku, to co? Nie odpisuje sie na niego?

Widze, ze towarzystwo wzajemnej adoracji sie odezwalo - niezly zal...

Aha. I co maja do tego czasy usenetu i jakichs zjebow (takie slownictwo brzmi bardziej znajomo?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...