Skocz do zawartości

Administratorzy Proszeni O Uwage. Inni Niech Tez Zerkna, Bo Warto...


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz - nie chce mnie sie walczyc z klakierami jakies przyglupa (dostosowuje sie) - nie widze sensu.

Skoro dla nich takie cos jest normalne, akceptowane, a ja jestem zly, bo to ujawnilem, to OK...

Glowa muru nie przebijesz, a beton tylko mlotem mozna skruszyc.

A najwieksza tragedia jest to, ze ludzie uwazaja, ze mial racje, polecajac karte debetowa na wyjazd do USA - zal, zal, zal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Big, to super ze naprawde wiesz o czarnoskorych w Stanach i nie tylko 1000x wiecej. Wierz mi, nie chce nawet wiedziec co z nimi robiles albo oni z Toba lol :D Przemaluj sie jeszcze na czarno, moze cie przyjma do ich gangu bloods albo crips... tylko nie zaloz czerwonej koszulki i niebieskiej czapki z daszkiem jednoczesnie LOL

Mam tylko takie wrazenie i jestem dosc przekonany ze prawdziwe, ze czarnych to ty znasz jedynie z plyt cd i ogladania youtube'a :)

a z tego co poznalem wode to jest naprawde bardzo wartosciowy czlowiek, zasluzony dla ojczyzny bardziej niz ktokolwiek tu z nas... takie moje zdanie. Co kogo obchodzi kto co wypisuje do kogo w prywatnych wiadomosciach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej, nie zrozumialas moich intencji oraz zarzucasz mi cos, czego nigdy nie zrobilem.

ty musisz byc bardzo niezrozumialy, bo zawsze uwazasz, ze ludzie Cie lub twoich postow nie rozumieja

Tutaj bardziej chodzi o napietnowanie jakiegos #$^)%*&

powaznie? :blink:

Big wydaje mi sie, ze ludzie na tym forum nie sa idotami i sami sobie potrafia wyrobic opinie o danym uzytkowniku. Publikowanie prywatnych wiadomosci i kablowanie w taki sposob stawia Ciebie w "swietnym" swietle.

Tak zakladanie tekiego tematu w dziele "Forum ogolne USA" jest zasmiecaniem. Nadaje sie najwyzej na "Off topic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pierwszy numer tego typu pana woda na pustyni aka makdonald. Pan woda na pustyni ma ewidentne problemy psychiczne. Najlepiej go ignorować i tyle, bez publiki nie ma zabawy.

Na marginesie - jest opcja blokowania wiadomości od nielubianych forumowiczów.

Makdonald !? Przecież to był (znaczy niewiem, może jeszcz jest :) ) zasłużony, dobry użytkownik. Jak pamiętam to mieszka(ł) w Ohio i ma córkę ... Chyba że coś pomyliłem ... Ale by się stoczył ... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez musze od czasu do czasu brac leki tak na marginesie i to w tak mlodym wieku ;[

Zupełnie jakbym oglądał wenezuelską telenowelę. Za chwile się okaże, że Jackie to zapomniana miłość Makdonalda z dawnych czasów która go zdradziła a Big to ich nieślubne dziecko które wyładowuje swoją złość na nieobecnym w jego życiu ojcu...

tak i w dodatku czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...