Skocz do zawartości

Skomplokowana Sytuacja-Pomocy


Adrian86

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie bój, mam już dla Ciebie propozycję na kolejny nick - "wódka bez zakąski". Teraz śmiało możesz zostać zbanowany, by zasłynąć jako "najszybciej zmieniający nicki forumowicz na dzikim zachodzie".

Pisać można wszystko, ważne aby było zgodne z prawdą. Odrobina dystansu do siebie nie zaszkodzi, jeżeli chcecie zobaczyć jak nas - Polaków postrzegają inne nacje to ciekawym sposobem na to może być czytanie kawałów o Polakach. Dla przykładu :

Po czym poznać że w Niemczech jest za wielu Polaków?

- Cyganie ubezpieczają swoje mieszkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ps fajnie byloby gdybys w nastepnym "wcieleniu" na tym forum byla np "koniem" - co niektorzy madrzy ( np osli leb "wojtkow") latwiej cie rozpoznaja

Ciebie bezbłędnie można rozpoznać po stylu, narzekaniu i obrażaniu wszystkich i wszystkiego w około - nie potrzebuję do tego patrzeć na awatara.

BTW: uśmiechnij się czasem, to życie wyda Ci się piękniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Ja byłem, pomieszkałem turystycznie przez 6 miesięcy, nie odechciało mi się. Dlaczego tak wszystkich zniechęcasz?

Naprawde nie rozumiem co Ci ludzie widza w tej Ameryce :) Czlowieku przyjedz tu troche turystycznie, pomieszkaj to Ci sie odechce chameryki

Bo ma racje..jak ktos ma troche rozumu w glowie to nie pcha sie do panstwa ktore tak naprawde nic nie zapewnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma racje..jak ktos ma troche rozumu w glowie to nie pcha sie do panstwa ktore tak naprawde nic nie zapewnia..

A co ma państwo zapewniać? Ty masz zapracować, a nie państwo ma Ci dawać. Socjalizmu się zachciało? No to fakt, do Ameryki pchać się nie masz co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tycon - mógłbyś przestać biegać po forum i odkopywać stare wątki, po to tylko, żeby krytykować tych, którzy chcą wyjechać do USA?

Myślę, że wszyscy już doskonale wiemy, że Ciebie USA w ogóle nie pociąga, a wszystkich których pociąga uważasz za niepoważnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję bana na jakis czas dla tego pana (czyt. tycon) - zachowuje się jak rasowy troll - wpada na forum poinformować że został wylosowany po czym prowokuje w różnych tematach oświadczając że nie zamierza z tego skorzystać, obraża innych użytkowników, prowokuje kłótnie. Bez sensu nawet reagować na jego posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie rozumiem po co sie tu klocic. Sluchajcie jak wy nie lubicie tu zyc to mozecie przeciez do polski wracac jak tam lepiej komus. Tym ludziom co sie tu udalo to zyje sie dobrze. Na dobre zycie to wiele rzeczy musi sie zlozyc. Trzeba szkole skonczyc, jezyk znac, byc oswojony z amerykanska kultura, miec pobyt albo obywatelstwo. Ktos mowil ze miejsca gdzie czarni mieszkaja to sa niebezpieczne, to po co tam jezdzic? Ja mam male mieszkanie, stala praca, samochod. Rodzine przyjacol, wolne weekendy, jak fajna pogoda to gdzies sie pojedzie i zobaczy, spotka z bliskimi..... wiecej do szczescia nie potrzebuje. Nie musze mieszkac w hollywood, jezdzic Bentley czy miec na koncie milliony. Jesli wy to oczekiwaliscie to co sie dziwicie ze jest inaczej. USA jest jak kazdy inny kraj, tak jak moja mama mowi ze "jak sobie poscielisz Lozko to tak sie wyspisz". Za darmo bez pracy nikt Ci nie da nic, i do niczego tez nie dojdziesz. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...