Skocz do zawartości

Przygotowania Do Wyjazdu & Emigracja :) (Po Wygraniu Dv Lottery)


terrorystka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 256
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 tygodni później...

Witam.

Mam pytanie dotyczące ważności wizy immigracyjnej (Zielona Karta). Z tego co zrozumiałem po otrzymaniu wizy mam 6 miesięcy, aby przekroczyć granicę. Czy tyle samo czasu ma na to moja rodzina, jeśli w aplikacji napisałem, że na początek lecę ja, a potem po jakimś czasie dopiero przyleci moja rodzina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Wiem. Napisałem Zielona Karta w nawiasie, żeby zaznaczyć o co chodzi :). Czyli oznacza to, że wszyscy musimy znaleźć się w Stanach przed upływem 6 miesięcy, tak? Czy można w jakiś sposób przedłużyć ten okres, dla rodzinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ponawiasz swoje pytanie, czy można wjechać do USA dopiero po upływie pół roku na podstawie tej wizy, to ja ponowię swoją odpowiedź, że nie.

Zachęcam do lektury forum. Znajdziesz wiele interesujących informacji, które lepiej przygotują Cię do ewentualnej emigracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzięki za odpowiedź :)

Ja wlasnie zrobilam tak, ze pojechalam do USA na 3 dni i wrocilam spowrotem do PL. wlasnie po to zeby mi ta pieczatke w paszporcie wbili i zeby waznosc wizy nie wygasla zanim przeprowadze sie do USA na stale. Pieczatka dziala jak GC przez rok, tylko trzeba pamietac o tym, zeby nie przekroczyc limitu czasu spedxzonego poza USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zrobilam tak, ze pojechalam do USA na 3 dni i wrocilam spowrotem do PL. wlasnie po to zeby mi ta pieczatke w paszporcie wbili i zeby waznosc wizy nie wygasla zanim przeprowadze sie do USA na stale. Pieczatka dziala jak GC przez rok, tylko trzeba pamietac o tym, zeby nie przekroczyc limitu czasu spedxzonego poza USA.

A czy musiałaś składać re-entry permit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...