Jump to content

Przygotowania Do Wyjazdu & Emigracja :) (Po Wygraniu Dv Lottery)


terrorystka

Recommended Posts

Witam ;)

Temat zakładam z myślą o szczęśliwcach DV Lottery - mam nadzieję, że pojawią się tu relacje osób przygotowujących się do wyjazdu, Wasze plany związane ze Stanami, info o rejonach w które się wybieracie, no i oczywiście relacje już zza wielkiej wody :)

Zapraszam do dyskusji :) (proszę o podpięcie tematu)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Ale jakie Ty chcesz opisywać przygotowania? To jest temat dla osób które wylosowały GC. Jeżeli któraś z nich będzie chciała opisać jak toczą się jej losy za oceanem to może to zrobić właśnie tutaj.

Jeśli pozwolisz to Autorka tego topicu zadecyduję czy ją to interesuje czy też nie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli pozwolisz to Autorka tego topicu zadecyduję czy ją to interesuje czy też nie.

Nie pozwalam :P

Nie gorączkuj się tak, nie zrozumiałeś tematu, później się poprawiłeś. Ja tylko zwróciłem na to uwagę.

P.S.

Za mocno się nakręcasz na wylosowanie, ja też wierzyłem, że mi się uda ale po mojej pierwszej loterii przeżyłem ogromne rozczarowanie mimo tego, że zdawałem sobie sprawę z nikłych szans na wygraną.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ciekawy ten pomysł Terrorystka. Gratuluję pomysłu tak forumowa Zielona Karta.

Od siebie mogę w skrócie opisać moje przygotowania do DV-2014. Jak chcesz?

P.S. Jak mi się uda to napewno opiszę swoje pierwsze kroki na obczyźnie

Koniecznie - please - opisz. To niezwykle ciekawe jak gość który na razie sobie może wyemigrować do Skierniewic albo Sieradza przygotowuje się do emigracji do US. Serio.

Link to comment
Share on other sites

Pewnego dnia wysłałem przez internet swoje zgłoszenie do DV .To była pierwsza loteria wysyłana przez internet. Po wysłaniu zgłoszenia wcale się nie interesowałem przebiegiem loterii ,nic nie planowałem ,wcale nawet o tym z nikim nie rozmawiałem ,nie czytałem w internecie na ten temat a nawet bardzo szybko zapomniałem o tym ,że wysyłałem takie zgłoszenie . Dopiero po ponad pół roku od tego czasu listonosz mi przypomniał o tym fakcie gdy otworzyłem skrzynkę na listy i zobaczyłem zawiadomienie o wylosowaniu GC. :)

Jak zaobserwowałem na tym forum to wszystkie te osoby które bardzo się nakręcały loterią przed losowaniem ,zadawały dużo pytań ,nawet jak wypełniać poszczególne formularze po losowaniu zniknęły z forum co oznacza ,że nie należy zbytnio łudzić się wylosowaniem i robić sobie nadzieje . Z tym jest jak z wygraną szóstką w lotto.Przychodzi nagle i niespodziewanie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...