Skocz do zawartości

Przygotowania Do Wyjazdu & Emigracja :) (Po Wygraniu Dv Lottery)


terrorystka

Rekomendowane odpowiedzi

ja też w sobote dotarłam do usa. airberlin wbrew opiniom, które czytałam wcale nie jest taki straszny. lądowałam w chicago a cała procedura trwała dosłownie (!!) 15 min. póki co wciąż czuję mały jet lag ale miejmy nadzieję, że szybko minie. :)

no to widzę, że już na miejscu! I jak tam? Jakie plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja też w sobote dotarłam do usa. airberlin wbrew opiniom, które czytałam wcale nie jest taki straszny. lądowałam w chicago a cała procedura trwała dosłownie (!!) 15 min. póki co wciąż czuję mały jet lag ale miejmy nadzieję, że szybko minie. :)

Super że wszystko dobrze i sprawnie poszło, Gratulacje, koniecznie opisz nam coś więcej, jak wrażenia i pierwsze dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w sobote dotarłam do usa. airberlin wbrew opiniom, które czytałam wcale nie jest taki straszny. lądowałam w chicago a cała procedura trwała dosłownie (!!) 15 min. póki co wciąż czuję mały jet lag ale miejmy nadzieję, że szybko minie. :)

Justi_87, a gdzie czytałaś te opinie na temat tych linii lotniczych? Te, które ja o nich czytałam, były raczej pozytywne. Ja lecę nimi za 3 tygodnie, dlatego tak dopytuję ;) . Powodzenia w "nowym" życiu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justi_87, a gdzie czytałaś te opinie na temat tych linii lotniczych? Te, które ja o nich czytałam, były raczej pozytywne. Ja lecę nimi za 3 tygodnie, dlatego tak dopytuję ;) . Powodzenia w "nowym" życiu ;) .

Generalnie, jak wpisałam w google airberlin reviews to nie były one zbyt pochlebne (przykładowo: http://www.airlinequality.com/Forum/berlin-1.htm), ale tak, jak mówię - nie było tak źle. obsługa była bardzo miła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego koleżanko lecisz dokładnie? Bo ja lece nimi za 2,5 tygodnia :) Może ten sam samolot z przsiadką w Berlinie.

13-ego ;) .

Generalnie, jak wpisałam w google airberlin reviews to nie były one zbyt pochlebne (przykładowo: http://www.airlinequ...um/berlin-1.htm), ale tak, jak mówię - nie było tak źle. obsługa była bardzo miła.

Ja czytałam tylko kilka i trafiłam, akurat na pozytywne, więc nawet nie klikam na ten link powyżej :P , wystarczy mi to co przeczytałam wcześniej i twoja aktualna opinia :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PartyPartyNow - WOW niezły=spory ten paycheck!!!!!!

I to jeszcze było 3 lata temu,,,,

A czym się zajmujesz?

3 lata... Ale ten czas leci. Pamietam jeszcze nerwowke na JFK i duza zolta koperte...

Czym sie zajmuje? Audyt, finanse, sprawozdawczosc finansowa, Excel, VBA, Oracle, SQL. W 2010 to bylo $60 na godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...