Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Patipitts napisał:

Edycja do poprzedniego posta- dostałam dzisiaj maila i ustawiłam sobie rozmowę na poniedziałek :) w mailu było wszytsko wyjaśnione jak to zrobic. Dostałam tez nowe potwierdzenie ktore musze wydrukować i zabrać ze soba na rozmowę.

Yeyyy, super!! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mimo, że wyjeżdżam dopiero jesienią, powoli zaczynam szukać biletów. I teraz zastanawiam się, czy lepiej kupić bilet w jedną stronę (które są mega drogie) czy w dwie strony i powrotny przebookować na przyszły rok (na odwiedziny w Polsce)? Jak to robiłyście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) byłam na miejscu jakos chwile przed 8:30, po wejściu dostałam naklejkę na paszport od tnt i zostałam skierowana do okienka nr 13 po numerek. Tam byłam wzywana 2x aby dać dokumenty wszystkie a potem na odciski. Potem czekałam na rozmowę z konsulem. Przede mną było ok 6 osób, dwa okienka otwarte. Rozmawiałam z miłym panem konsulem, pochodził ze stanu w którym sie poznaliśmy wiec troche pozartowalismy i wymieniliśmy kilka uprzejmości. Zapytał mnie jak sie poznaliśmy, kiedy ostatnio sie widzieliśmy i czym zajmuje sie mój narzeczony oraz co najbardziej w nim lubię. Zapytał tez kiedy planujemy ślub i czy zamierzam pracować na wizie k1. Oczywiście zaprzeczyłam. Wiza przyznana. Całość zajęła równo 2h. Zabawne było to ze pani z okienka gdzie pobierano odciski i dokumenty mnie "kojarzyła" z tego całego zamieszania z umawianiem :P niezły ubaw tam ze mnie musieli mieć bo sie śmiała "o, to pani" :D strasznie sie denerwowałam ale nie było czego, nie musiałam pokazywać żadnych dokumentów finansowych oprócz i-134, o co sponsora nawet nie zapytali co mnie zdziwiło. Także moja cała dokumentacja sie nie przydała :P wzięli tylko te dokumenty wymienione w pakiecie 3. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Patipitts napisał:

Jasne :) byłam na miejscu jakos chwile przed 8:30, po wejściu dostałam naklejkę na paszport od tnt i zostałam skierowana do okienka nr 13 po numerek. Tam byłam wzywana 2x aby dać dokumenty wszystkie a potem na odciski. Potem czekałam na rozmowę z konsulem. Przede mną było ok 6 osób, dwa okienka otwarte. Rozmawiałam z miłym panem konsulem, pochodził ze stanu w którym sie poznaliśmy wiec troche pozartowalismy i wymieniliśmy kilka uprzejmości. Zapytał mnie jak sie poznaliśmy, kiedy ostatnio sie widzieliśmy i czym zajmuje sie mój narzeczony oraz co najbardziej w nim lubię. Zapytał tez kiedy planujemy ślub i czy zamierzam pracować na wizie k1. Oczywiście zaprzeczyłam. Wiza przyznana. Całość zajęła równo 2h. Zabawne było to ze pani z okienka gdzie pobierano odciski i dokumenty mnie "kojarzyła" z tego całego zamieszania z umawianiem :P niezły ubaw tam ze mnie musieli mieć bo sie śmiała "o, to pani" :D strasznie sie denerwowałam ale nie było czego, nie musiałam pokazywać żadnych dokumentów finansowych oprócz i-134, o co sponsora nawet nie zapytali co mnie zdziwiło. Także moja cała dokumentacja sie nie przydała :P wzięli tylko te dokumenty wymienione w pakiecie 3. Powodzenia!

Super, dzieki! Ja nadal czekam na pakiet 3:wacko: mam nadzieje ze juz niedlugo. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ilon napisał:

Super! Kiedy wylot? 

Pomyślisz ze wariatka ale ja chce jak najszybciej, bo moj brat leci za tydzień juz z dziewczyna i chce z nimi Haha :D wiec jak dostanę paszport do konca tygodnia to szybko kupuje bilet na ten sam lot i za tydzień lecę :P w następny poniedziałek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...