Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, margherita_s napisał:

Wlasnie przejrzałam listopadowy wątek na vj i rzeczywiście, nawet ci, którzy wyslali dokumenty kilka dni po mnie, dostali juz karty. Dziwne. 

Chyba zrobię tak, jak mowisz i zaczne wysylac resume w różne miejsca.

Niestety miałaś pecha :( 

zrob tak, mnóstwo ludzi tak robi na vj, trzeba dzwonić jak sie uda załatwić prace i prosić o tier 2, potem wystarczy im przefaksowac umowę, tylko najlepiej pózniej jeszcze sie telefonicznie upewnić czy dotarła bo u nich taki za przeproszeniem burdel ze niektórym w ogole nie dochodziły/gubiły sie te prośby o expedite. Ale większość po wysłaniu umowy dostaje szybko ead. Ja jak cos od połowy czerwca mam umowę i jak do połowy maja nie dostanę karty to bede dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
39 minutes ago, margherita_s said:

Wlasnie przejrzałam listopadowy wątek na vj i rzeczywiście, nawet ci, którzy wyslali dokumenty kilka dni po mnie, dostali juz karty. Dziwne. 

Chyba zrobię tak, jak mowisz i zaczne wysylac resume w różne miejsca.

A zglaszalas sie do Twojego congresman'a zeby wyslal do USCIS zapytanie w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.03.2018 o 20:53, margherita_s napisał:

Do congressmana nie zglaszalam. Dziś zrobilam pierwsze "case inquiry online i mają mi odpowiedziec do 14 marca... Ale myślę, że w ogóle mi nie odpowiedzą. Pozostaje tylko expedite. I duuuzo cierpliwości...

ja uwazam ze lepiej dzwonic na uscis custom service i prosic o przekierowanie do tier2/immigration officer zamiast online. Jak do 14 nie odpowiedzą to dzwoń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2018 o 14:53, margherita_s napisał:

Do congressmana nie zglaszalam. Dziś zrobilam pierwsze "case inquiry online i mają mi odpowiedziec do 14 marca... Ale myślę, że w ogóle mi nie odpowiedzą. Pozostaje tylko expedite. I duuuzo cierpliwości...

Jak tam sie sprawy maja? Słychać cos z tym ead?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, margherita_s napisał:

Niestety, dalej nic... Nawet na service request nie odpowiedzieli. Mam nadzieję, że Ty będziesz miala więcej szczęścia.

Kurde szkoda :( współczuje... ja póki co nie mam szczęścia ani troche. Dokumenty wysłałam 20 lutego, 14 marca zadzwoniłam w koncu zapytać co z moim NOA i sie dowiedziałam ze odrzucili mi ead, reszta przyjęta ale listów nadal nie ma, czekam wlasnie na pocztę. Nie wiem czy w zwiazku z tym w ogole umówią mi biometrics czy bede musiała najpierw czekać aż mi przyślą NOA na poprawione ead, ale póki co nie wiem co do poprawy bo nie mam listu jeszcze... i weź sie człowieku nie denerwuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Patipitts napisał:

Kurde szkoda :( współczuje... ja póki co nie mam szczęścia ani troche. Dokumenty wysłałam 20 lutego, 14 marca zadzwoniłam w koncu zapytać co z moim NOA i sie dowiedziałam ze odrzucili mi ead, reszta przyjęta ale listów nadal nie ma, czekam wlasnie na pocztę. Nie wiem czy w zwiazku z tym w ogole umówią mi biometrics czy bede musiała najpierw czekać aż mi przyślą NOA na poprawione ead, ale póki co nie wiem co do poprawy bo nie mam listu jeszcze... i weź sie człowieku nie denerwuj. 

Ojej... to rzeczywiście też nieciekawie... :/ Wydaje mi się, że umówią  Cię na biometrics dopiero po przysłaniu NOA na poprawione EAD, ale mam nadzieję, że się szybko z tym uwiną. 
Ta cała procedura już tak mnie irytuje, że czasem mam ochotę polecieć do Polski i już tu nie wrócić.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, margherita_s napisał:

Ojej... to rzeczywiście też nieciekawie... :/ Wydaje mi się, że umówią  Cię na biometrics dopiero po przysłaniu NOA na poprawione EAD, ale mam nadzieję, że się szybko z tym uwiną. 
Ta cała procedura już tak mnie irytuje, że czasem mam ochotę polecieć do Polski i już tu nie wrócić.
 

Ja juz jestem wręcz pewna ze nie bedzie to prosty i przyjemny proces. Oczekuje tez na 99% RFE bo podatki moich sponsorów sa za 2016 bo sie nie rozliczyli jeszcze za 2017 w momencie wysyłania wiec podejrzewam ze zostanę poproszona o doslanie (na szczescie juz sie porozliczali). Ja tez mam czasem ochotę to pieprznac i wyjechać, szczególnie jak pomysle o wszystkich innych formalnościach ktore mnie w tym roku czekają (umiejscowienie aktu ślubu, wycieczka do ambasady po paszport, ewaluacja dyplomu, ssn, prawko, konto w banku którego wciąż nie założyłam i wiele innych dupereli). Kolekcja papierów ktora składam na te okoliczność jest naprawdę imponujaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...