Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Roelka napisał:

Ja moge napisac o co mnie pytali (z tego co pamietam :P ). Jak poznalam narzeczonego? Ile czasu spedzilismy "fizycznie" razem? Czy wiem, ze narzeczony byl wczesniej zonaty? Jak miala na imie jego ex-zona? (Te pytania najbardziej mnie rozbawily ) Potem konsul przejrzala nasze wspolne zdjecia i zadawala pytania gdzie byly robione, co wtedy robilismy, itp.

Dzięki! Miło, że mogłaś być czymś rozbawiona ;)... ja się boję, że stres mnie zje i się będę plątać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 minut temu, Kamila Chabros napisał:

Ile czekala na NOA2 jesli mozna zapytac? ;) 

cos wolno w tym roku idzie... 

oj wolno, wolno...

my czekaliśmy 5 miesięcy, prawie równe, ale nie mieliśmy RFE...

myślałam, że nie ma się co tak spieszyć więc zamiast w styczniu składaliśmy papiery w kwietniu a tu zamiast 3 miesięcy było 5 czekania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamila Chabros napisał:

To jest jakies nieporozumienie z tym oczekiwanie na decyzje... co raz gorzej. Nasza Pani Prawnik rok temu o tej porze skladala petycje na inna pare to po miesiacu juz miala odpowiedz, a my nadal czekamy na odpowiedz... 

powodzenia na interview!;)

Dzięki! 
Na Visa Journey są przypadki gdzie ludzie czekają po 8 miesięcy na NOA2, ale po NOA2 wszystko przyspiesza trzeba przyznać...i jednak większość się mieści w 4-6 miesiącach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Poppy napisał:

Gratulacje... ja jestem przed interview... a możesz napisać jakie pytania Ci zadawali w Warszawie - jeśli jeszcze pamiętasz...?:rolleyes:

Tak, pamiętam.  Pytali gdzie się poznaliśmy, kiedy ostatni raz się widzieliśmy i gdzie. Czy zamierzam razem pracować z moim mężem (miałam list od pracodawcy). Ile razy byłam w US, nic skomplikowanego. Miałam zdjęcia, ale nikt nie oglądał ich. Całe spotkanie było bardzo krótkie i sympatyczne. Nie ma się czym stresować. Jedynie trzeba sobie zarezerwować trochę czasu, na pobranie odcisków, sprawdzenie kompletu dokumentów i dopiero później jest właściwa rozmowa. W moim przypadku jakieś 2h. :)
Pozdrawiam i powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ales_89 napisał:

Tak, pamiętam.  Pytali gdzie się poznaliśmy, kiedy ostatni raz się widzieliśmy i gdzie. Czy zamierzam razem pracować z moim mężem (miałam list od pracodawcy). Ile razy byłam w US, nic skomplikowanego. Miałam zdjęcia, ale nikt nie oglądał ich. Całe spotkanie było bardzo krótkie i sympatyczne. Nie ma się czym stresować. Jedynie trzeba sobie zarezerwować trochę czasu, na pobranie odcisków, sprawdzenie kompletu dokumentów i dopiero później jest właściwa rozmowa. W moim przypadku jakieś 2h. :)
Pozdrawiam i powodzenia! :D

Dziękuję!:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Poppy said:

Dzięki! 
Na Visa Journey są przypadki gdzie ludzie czekają po 8 miesięcy na NOA2, ale po NOA2 wszystko przyspiesza trzeba przyznać...i jednak większość się mieści w 4-6 miesiącach...

Ja nie ufam VJ, mam wrazenie ze wszyscy ktorzy tam pisza pochodza z Filipin, kraju 3 swiata gdzie jest duza szansa na visa fraud. Co 3 osoba jest z filipin lub z krajow z nalozonym ban, gdzie sprawdzenie ich wiarygodnosci zajmuje wiecej czasu niz u osob ktore raczej pochodza z krajow nie zagrozonych visa Fraud. 

Takie moje male spostrzenie. 

A mam pytanie czy uwazacie ze osoby ktore juz byly i mieszkaly w US ( leganie oczywscie - roznego rrodzaje programy np J1), a pozniejsze staranie sie o visa K1 moze w jakis sposob pomoc przy rozpatrzeniu i przyspieszeniu procesu otrzymania wizy? 

Czy wy zanim staraliscie sie o Wize K1 byliscie, mieszkaliscie w USA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na VJ jest bardzo dużo różnych narodowości... 

na grupie April filers jest dużo związków z kimś z  Filipin, ale tak samo sporo osób z Anglii, na March filers sporo osób z Niemiec czy Kanady - nie zauważyłam, żeby było jakieś uprzywilejowanie...
Każdy jest osobnym, unikatowym przypadkiem :)

i oczywiście zdarzają się sytuacje, że ktoś dwa lata mieszkał razem z chłopakiem/dziewczyną a dostają REF ,że mają dostarczyć więcej dowodów związku...

ale oczywiście, może będziesz miała szczęście i dostaniesz NOA2 szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...