Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moj ślub zupełnie odbiegał od tego co sobie zaplanowaliśmy wcześniej z mężem - plany zmieniały się kilka razy, aż w końcu stanęło na złożeniu przysięgi w takim "ekskluzywnym betonowym zakątku". Sukienki ślubnej nawet nie zakładałam, tylko pierwsza lepsza wzięta z szafy. A obrączki zamawialiśmy dopiero 2 tygodnie po ceremonii. Poza nami i osoba udzielająca ślubu - obecna była córka męża z pierwszego małżeństwa. "Ceremonia " trwała 10 min. Potem poszliśmy do restauracji. Jak to powiedzieli moi rodzice: "nie sądziliśmy, ze ktoś może mieć brzydszy ślub od naszego (rodzice brali ślub w środę w usc, liczna gości nie przekroczyła 10 osób) ;) 

IMG_0356.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilon, dopiero zobaczyłam Twój post- super wyglądałaś :) 

co do 90 Days Fiance- hehe, wcale tak dobrze ponoć nie płaca :P chyba jakos 2K za odcinek a w umowie wlasciwie cyrograf z TLC i musi byc dramatycznie, jakos nie widzi mi sie poniżać dla kasy w national tv :P aczkolwiek na jakis innych Polaków bym popatrzyła, Roelka chyba dostała kiedyś propozycje udziału w tym programie, ale odmówiła. Moj narzeczony wychodzi z domu jak to oglądam, twierdzi ze to show dla debili, wiec nawet jesli bym chciała sprobowac to nie ma szans go przekonac Haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Patipitts said:

Ilon, dopiero zobaczyłam Twój post- super wyglądałaś :) 

co do 90 Days Fiance- hehe, wcale tak dobrze ponoć nie płaca :P chyba jakos 2K za odcinek a w umowie wlasciwie cyrograf z TLC i musi byc dramatycznie, jakos nie widzi mi sie poniżać dla kasy w national tv :P aczkolwiek na jakis innych Polaków bym popatrzyła, Roelka chyba dostała kiedyś propozycje udziału w tym programie, ale odmówiła. Moj narzeczony wychodzi z domu jak to oglądam, twierdzi ze to show dla debili, wiec nawet jesli bym chciała sprobowac to nie ma szans go przekonac Haha :D

Tak myslalam ze moze by pokazali kogos z Polski kto jest normalny i nie przyjezdza tylko dla zielonej karty jak niektorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dopiero bedzie 2 wrzesnia :) takze jeszcze troszkę, ale oczywiście fotorelacja sie pewnie pojawi :) póki co powoli idzie nam ogarnianie tego ślubu... nie mamy jeszcze prawie nic, wiec obawiam sie ze wszystko jak zwykle bedzie na ostatnia chwile. Zrobiliśmy co prawda zarys menu (bedą pierogi!) i układ wszystkiego mniej wiecej, mam juz sukienkę co najważniejsze No i załatwiliśmy kościół z czego jestem bardzo dumna, bo to ponoć ciężka sprawa tutaj, ze trzeba zgłosić sie 6mcy przed i zrobic te nauki, papierologia itp no a wiza ma tylko 90dni. Ale udało sie :) mamy szczescie. Zaproszenia zrobiłam sama i juz rozesłane. Zamówiłam tez księgę gości w Polsce, mama mi ja ma przywieźć. Jutro idę do fryzjera :P zostały takie duperele jak kwiaty, światełka, świece, nakrycia stołu itp, co mnie przeraża bo boje sie ze o czymś zapomnę albo cos pójdzie nie tak. Ale fajnie ze mamy super znajomych którzy zaoferowali pomoc np moja "bratowa" moze grać w kościele na gitarze, znajomy puszczać muzę, inny gotować, dziewczyny pomagają mi robić fotoscianke z kwiatów z bibuły :P wiec mam nadzieje ze reszta "jakos pójdzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...