Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, andyopole napisał:

Z kosztem wesel w USA to jest jakaś paranoja. 

Oj tak. Zwlaszcza wsrod millennials - to jest jedyna rzecz ktorej nie lubie w tym pokoleniu. Te sluby wypasione, bachelor/bachelorette parties w Meksyku, 3-dniowe destination weddings w eksklusywnych hotelach na Hawajach, w Aspen lub Laguna Beach. Bylam na dwoch takich - sluby ktore kosztowaly w rejonie cwierc milionow dolarow. Caly czas mowilam corce "don't even begin to count on a wedding like this!" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To już przegięcie dla bogatych. Wujostwo już pozenilo  swoją trójkę dzieci. Zwykli ludzie a na każde wesele wydali kwoty rzędu $35-50k. Gdy wydawali córkę wróciliśmy głodni na kwaterę, dobrze że wziąłem sloik smalcu, kiszone ogórki i flaszkę. Dopiero tu było prawdziwe wesele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

TZwykli ludzie a na każde wesele wydali kwoty rzędu $35-50k. 

To tez przegiecie. Zwykli ludzie wydaja $50K na slub? Ja napewno tyle nie wydam na slub corki -- sorry, zaplacilam za jej studia, niech sama placi :) Przeciez $50K to dobry downpayment na dom... rok podrozy dookola swiata... dwie Tesle! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, katlia napisał:

To tez przegiecie. Zwykli ludzie wydaja $50K na slub? Ja napewno tyle nie wydam na slub corki -- sorry, zaplacilam za jej studia, niech sama placi :) Przeciez $50K to dobry downpayment na dom... rok podrozy dookola swiata... dwie Tesle! 

Z tymi Teslami to trochę przesadziłaś... Model S zdaje się zaczyna się od $80k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 tys $$$ tylko po to, zeby sobie powiedziec "I do" ? o.O

Jak dla mnie strata pieniedzy. My mielismy malenski slub, skromny obiad i wszyscy byli zadowoleni. Wydalismy jakies grosze.

Jakbym miala 50 tys, to bym raczej sobie w dom zainwestowala. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...