Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, solleone napisał:

Mam pytanie, czy musze zlozyc podanie o reentry permit jezeli chce podrozwac do Europy po otrzymaniu zielonej karty, czy moge uzywac Advance Parole? 

Po otrzymaniu zielonej karty nie potrzebujesz niczego - jezeli tylko podrozujesz. Advanced parole nie ma zadnego sensu, re-entry permit jest na dluzsze pobyty poza US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z goracego Ohio! 30 stopni pod koniec wrzesnia jest piekne :) Wlecialam wczoraj i przezylam najkrotsza i najmilsza rozmowe z urzednikiem na lotnisku. Zapytal mnie tylko o date slubu, przejrzal papiery z zoltej koperty i to wszystko. Pojutrze idziemy do sadu wziac slub, a za 2 tygodnie wesele. Bardzo sie ciesze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, margherita_s napisał:

Pozdrawiam z goracego Ohio! 30 stopni pod koniec wrzesnia jest piekne :) Wlecialam wczoraj i przezylam najkrotsza i najmilsza rozmowe z urzednikiem na lotnisku. Zapytal mnie tylko o date slubu, przejrzal papiery z zoltej koperty i to wszystko. Pojutrze idziemy do sadu wziac slub, a za 2 tygodnie wesele. Bardzo sie ciesze :)

A gdzie w OH ? Faktycznie, pogoda tutaj centralnie z dupy jak na ta pore roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...