Skocz do zawartości


sylwia12198

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra, nie ma co udawać.

Ale co miałam robić. Wszyscy o mniej, że leń i wgl .. ja tylko po prostu chciałam dowiedzieć się czegoś od ludzi .. tak po prostu. Nie ze strony opisującej to.

Teraz możecie mówić, że dziwna jestem i wgl. Ale to forum to porażka. Brak szacunku dla mnie. To, że mam 14 nie znaczy, że głupia jestem. : C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest problemem czytac i sie upewnic ale czasami takie sie mialo wrazenie ze nie czytalas.

mowisz ze jest porazka to forum a ile tutaj jestes aby tak sadzic>pytalas sie innych osob z tego forum jak to forum pomoglo im?ile dostali pomocy,odpowiedzi

to czy stracilas zalezy juz od Ciebie i co teraz zrobisz,napiszesz

nie musisz sie kajac ale nie pisz ze to nic takiego i ze ma Cie ktos za nie madra

jestem ciekawy jak Cie za zagranica potraktuja nie ktore osoby,chyba ze trafisz na same wspaniale ,,tutaj nalezy miec tzw farta ;) aby dobrze trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to forum to porażka.

A jednak siedzisz tu na dwóch kontach ;) i właśnie okazałaś 'wdzięczność' za udzielenie Ci odpowiedzi.

Brak szacunku dla mnie.

Brak szacunku dla naszego czasu.

I jak już mówiłam, gdybyś czytała to zadawałabys inne pytania. Pytanie typu "a zdjecie do legitymacji moze byc?" nie jest pytaniem upewniającym się ;) Nie wmówisz mi, że czytałaś o wymogach wizowych dot. zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...