Skocz do zawartości


sylwia12198

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Haneczka, i tu wlasnie wykorzystalam dobrodziejstwa internetu i znalazlam ze oficjalnie internet w Polsce jest dostepny od 20 grudnia 1991 roku. To ja juz mialam wtedy 3 corcie, staz malzenski i mase problemow na glowie, a internet wtedy, to bylo cos dla mnie niezrozumialego....jakas czarna magia :o ....hahaha, a teraz smigam po nim ze hej...... :D

Ja co prawda wtedy jeszcze bezdzietna, bo potomka dorobiłam się 3 lata później :P , ale nie miałam wtedy pojęcia o istnieniu internetu :D . Z tamtym okresem to mi się kojarzy komputer Amiga :D i masa gier na dyskietkach, a jeszcze wcześniej Atari u kuzyna i wgrywające się gry z kaset, co trwało i trwało, a człowiek tak czekał i czekał :D, żeby sobie pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrywające się gry z kaset, co trwało i trwało, a człowiek tak czekał i czekał :D, żeby sobie pograć.

Kiedyś troszkę grałem u sąsiada i w czasie jak się wgrywało wychodziliśmy pobawić się w piaskownicy :D Więc jak spojrzeć na to z dystansu to były pewne zalety tego długiego wgrywania. Teraz też co niektórym by takie wgrywanie się wyszło na zdrowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś troszkę grałem u sąsiada i w czasie jak się wgrywało wychodziliśmy pobawić się w piaskownicy :D Więc jak spojrzeć na to z dystansu to były pewne zalety tego długiego wgrywania. Teraz też co niektórym by takie wgrywanie się wyszło na zdrowie :P

No tak, mogliby w międzyczasie jakiś mecz na podwórku rozegrać, ruchu nigdy za wiele :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...