Skocz do zawartości


sylwia12198

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ludzie mnie nieustannie zadziwiają :o, ciekawe czy, aż tak im się nudzi, czy raczej tak dla zabawy... a może jedno i drugie?

Teraz poniższy wątek sylwi vel kokosza jeszcze bardziej mnie bawi :D

http://forum.usa.inf... kroku__st__100

hmmm podejrzana sprawa ... kto na forum specjalnie rejestrowal by sie tylko po to, zeby bronic innej dziewczyny badz tez dziekowac za udzielenie jej odpowiedzi :D dziwny jest teeeeeen swiat ;)

jutro zakladam drugie konto, zeby miec swojego wiernego sojusznika, ktory mnie zawsze obroni, nigdy nie bedzie mial innego zdania niz ja, ktory w razie potrzeby za mnie podziękuje, kiedy ja nie bede miec czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm podejrzana sprawa ... kto na forum specjalnie rejestrowal by sie tylko po to, zeby bronic innej dziewczyny badz tez dziekowac za udzielenie jej odpowiedzi :D dziwny jest teeeeeen swiat ;)

jutro zakladam drugie konto, zeby miec swojego wiernego sojusznika, ktory mnie zawsze obroni, nigdy nie bedzie mial innego zdania niz ja, ktory w razie potrzeby za mnie podziękuje, kiedy ja nie bede miec czasu :D

Tylko, uważaj, żeby ten sojusznik nie zaczął ci bruździć na forum, jak się stosunki między wami popsują :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...