Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w zeszlym tygodniu wyslalam pakiet AoS i juz dostalam smsa oraz wiadomosc email, ze I-797c jest w drodze. Natomiast jak sprawdzilam my case status, informuja mnie tylko o tym, ze otrzymali i-765 (work permit): On December 16, 2013, we received this I765 APPLICATION FOR EMPLOYMENT AUTHORIZATION, and mailed you a notice describing how we will process your case. Please follow any instructions on this notice. You will be notified by mail when a decision is made, or if the office needs something from you.

Czy to jest standard?

Dostaniesz trzy listy z trzema osobnymi numerami, ktorych status potem bedziesz mogla sprawdzac online. EAD i AP moga potem przyjsc 2 w 1, czyli combo card. Moga, ale nie musza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej

mam pytanie czas leci szybko a ja się ociągałam ze wszystkim i teraz nie wiem co mam zrobić :P nie wiem czy nie będzie problemu ze tak późno wysyłam papiery no ale nic już na to nie poradzę wiec pytania, w formularzu I-131 jest 3 cześć gdzie pytają o planowaną datę wylotu...dopiero po tym pytaniu mówią żebym SKIP do 7 części......kolejne pytanie Hani brakowało szczepień ale już je mam uzupełnione czy muszę iść do lekarza i od nowa wypełnią formularz czy wystarczy załączyć zaświadczenie o szczepieniach z kliniki? Ostatnie czy ktoś może mi podesłać przykład tłumaczenia aktu urodzenia na priv? Senkju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

mam pytanie czas leci szybko a ja się ociągałam ze wszystkim i teraz nie wiem co mam zrobić :P nie wiem czy nie będzie problemu ze tak późno wysyłam papiery no ale nic już na to nie poradzę wiec pytania, w formularzu I-131 jest 3 cześć gdzie pytają o planowaną datę wylotu...dopiero po tym pytaniu mówią żebym SKIP do 7 części......

Nie widze gdzie tu jest Twoje pytanie.

kolejne pytanie Hani brakowało szczepień ale już je mam uzupełnione czy muszę iść do lekarza i od nowa wypełnią formularz czy wystarczy załączyć zaświadczenie o szczepieniach z kliniki?

Nie znam sie na tym, wiec ktos inny musi odpowiedziec.

Ostatnie czy ktoś może mi podesłać przykład tłumaczenia aktu urodzenia na priv? Senkju!

Tlumaczenie jest w podpiatym watku na samej gorze tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, przepraszam pozno bylo tzn moze i nie ja nie wyspana od paru dni dzieki Laurka buziaki :* Sama jakos poskładałam wszystko zobaczymy jak nie bedzie RFE to super lol a w pytaniu chodziło mi ze oni pytaja o konkretna date a ja jej nie miałam ale soie wziełam tak wiesz z pupy wpisałam bo przed 2015 i tak sie nie ruszam ze stanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...