Skocz do zawartości

Dawne Grzechy, A Zdobycie Wizy...


Rekomendowane odpowiedzi

w ds 160 masz pytanie o numer i jego wpisujesz

legalnie te dokumenty uzyskales ?miales podstawy do tego

To ze wize sie otrzymuje to nic,przekrocz potem granice

a co chcesz powiedziec Konsulowi,ze pracowales?to moze wogole nie idz po wize ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To że byłeś 5 miesięcy moim zdaniem nie jest dużym problemem, ale social na turystycznej?? hmm social nie jest potrzebny do zwiedzania, więc nie wiem jak się z tego wytłumaczysz... do prawka też nie jest potrzebny , oczywiście jeżeli ciągle myślimy o byciu turystą, sam byłem trochę u USA i jeździłem na tym szarym i nigdy nie było problemu (z 6 razy może jechałem bo nie potrzebowałem dużo jeździć)... ale dodam ja byłem turystą i sociala nie potrzebowałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak ,numeru social nie wpisałem ,bo go nie pamiętam,natomiast wpisałem ,że miałem prawko!Może się wytłumaczę? Social był tak jak napisałem (nie do zatrudnienia),uzyskany legalnie do prawa jazdy!Jestem ciekaw czy będą drążyć temat.Tak czy inaczej jakie mam szanse w konsulacie,bądź po ewentualnym uzyskaniu wizy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że już będzie kłamstwo, jeżeli masz social a go nie wpisujesz.... dalej nie mogę przełknąć tego prawka amerykańskiego że je wyrabiałeś, ponieważ będąc turystą wystarczy szare tłumaczenie i możesz jeździć, a prawko i social, nie oszukujmy się do zwiedzania nie jest potrzebne...

Jak możesz odpowiedz mi na pytanie??

Po co wyrabiałeś prawo jazdy z usa i social???? czy bez nich nie mogłeś zwiedzać?? Czy każdy turysta z niemiec, włoch czy innego kraju do zwiedzania potrzebuje tych dwóch rzeczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumie... ale prawo jazdy żeby mieć od tak sobie?? i tak odpowiesz konsulowi?? <_< a social jak wytłumaczysz jak się o niego konsul zapyta??? bo fajnie mieć go?? <_< ..... nie mi oceniać Twoje szanse... możesz pójść i otrzymać wizę jak skłamiesz i konsul się tego nie dopatrzy, co wtedy jak na lotnisku zapytają się o to?? co w sytuacji jeżeli konsul się zorientuje że go okłamałeś?? nie otrzymać wizy to nic miłego, szkoda kasy ale dostać zakaz ubiegania się o kolejną już boli bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pomoc lub tez nie

jak zaznaczyles ze do pracy to nie miales podstaw tak samo ze jestes obywatelem USA bo wtedy odpowiedziales falszywie

A co do prawa jazdy,bywa tak ze na granicy zadaja pytanie po co Pani-Panu prawo jazdy z USA do zwiedzania ;) jak to prawo jazdy znajda ,tak samo numer.

a reszta to zobaczysz na rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że znajdą wszystko dlatego podchodzę do tego normalnie .Sam jestem ciekaw?.Pamietam,że po wylocie z USA luty 2001,ponownie przekraczałem granice w lipcu tego samego roku bez żadnych problemów,no ale miałem wizę!Zobaczymy na rozmowie szanse mam wg mnie 50/50!,najważniejsze,że żadnego terminu nie przesiedziałem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...