Skocz do zawartości

Opinie O Air Berlin


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki sly :) , to była pierwsza strona na której szukałam opini (i znalazłam ;) ). Jestem ciekawa, czy ktoś z użytkowników forum usa info korzystał z usług tego przewoźnika. Może się ktoś odezwie, a jak nie to prawdopodobnie będę pierwsza... i oczywiście wtedy wystawię im tu opinie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

HAlineczka obiecałam więc piszę jak mi się leciało AirBerlin. Więc to był mój pierwszy lot samolotem :) Jeżeli chodzi o podróż do Stanów, wszystko w jak najlepszym porządku, super obsługa, która naskakiwała nad każdym jak nad jajkiem (może dlatego, że to był lot w ciągu dnia), jedzenie też było dobre, napoje podawane co 30 min, nielimitowany alkohol. Podróż powrotna coż może, że to nocny lot już mniej się obchodzili z pasażerem, obsługa młodej daty, a jedzenie kurcze jakoś mi nie podpasowało, Jakaś rozgotowana papka :( więc nie jadłam, pomyślałam zjem sniaadanie. Niestety podczas podawania śniadania mi się usnęło więc zostałam bez niego. Każde siedzenie wyposażone w osobisty monitor więc się nie nudzisz. Start super, lądowanie także (bardzo miękkie). No nie wiem co chcesz jeszcze wiedziec? Jak coś to pisz :) z miłą chęcią odpowiem. Pozdrawiam i miłego lotu.

aaaa PS pilotów mają przzzzzzystojnych :) to taka moja dodatkowa obserwacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie sprawdzić na SeatGuru.com, bo to zależy od tego jaki to samolot bardziej niż od tego jaka linia. A słuchawki dodatkowo płatne? ... pierwsze słyszę o czymś takim.

Właśnie leciałem Air Berlin ale tylko na trasie Gdańsk-Berlin. Nie zauważyłem za bardzo żadnej różnicy w stosunku do Lufthansy. Jedyna niedogodność to że samolot był śmigłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej załatwić sobie przejściówkę i mieć swoje słuchawki:

http://www.bose.pl/files/Image/products2/228_000000.jpg

UWAGA, takie czasem nie pasują: http://www.alle.dsssystems.pl/allegro/35529.jpg

Jak się jest sprytnym to można też zakombinować z kawałkiem folii i zrobić, żeby z jednej dziurki obie słuchawki grały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...