Skocz do zawartości

Opinie O Air Berlin


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Aguśka28, bardzo dziękuję za opis. Trochę mnie nie było na forum i teraz dopiero zobaczyłam twoją informację. Nie wiem co będzie z moim wylotem w maju, zmieniłam pracę i nie mam pojęcia jak to wszystko rozegrać. No cóż zobaczymy. Za info i tak dziękuję bo na pewno się przyda ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich czy leciał ktoś linią AirBerlin

Kraków ----> Berlin(Tegel)

Berlin(Tegel) ------> Miami

powrót:

Miami -----> Berlin(Tegel)

Berlin -----> Kraków

1) Czy obsługa mówi choć trochę po Polsku

2) Czy bagaż nadany w Krakowie odbieram dopiero w Miami

3) Jak z przesiadką czy daleko trzeba przejść i czy trudno znaleźć odpowiedni gate.

Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, opłata za słuchawki staje się coraz bardziej powszechna - całkiem niedawno leciałam Virgin America i rzeczywiście słuchawki "made in China" kosztowały 3 dolary, ale - tak jak w Air Berlin - można było bez problemu podpiąć się ze swoimi. Po drugie, Air Berlin - bardzo dobre linie. Leciałam z Berlina do Miami po bardzo przystępnej cenie i bez przesiadki rok i cztery miesiące temu, w zeszłym roku tymi samymi liniami - z jedną przesiadką w Niemczech - lecieli moi rodzice. Wrażenia bardzo pozytywne, miła obsługa, ale jedzenie typowo samolotowe - nic specjalnego. Patryk, Tegel jest małym lotniskiem więc raczej się nie zgubisz. Według strony internetowej lotniska w Miami lądujesz na terminalu D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć, na którym terminalu lądujesz i z którego startujesz do Miami. Ja leciałem z Gdańska do Tegel i lądowałem na terminalu C. Lot do Miami będzie pewnie z terminalu A. Jeśli będziesz musiał przejść z C do A to pewnie będziesz musiał przejść kontrolę bezpieczeństwa ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...