Skocz do zawartości

Opinie O Air Berlin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie lotniska Tegel w Berlinie gdzie będę miał przesiadkę startuję z Krakowa a następnie ląduję w Tegel na przesiadkę mam czas 1h 40min.

1) Jeżeli wszystkie loty mam na jednym bilecie to bagaż nadaję w Krakowie odbieram w Miami ?

2) Czy po lądowaniu w Tegel wychodzę poza strefę bezcłową czy istnieje jakieś przejście między terminalami

3) Czy ktoś leciał takim połączeniem jeżeli tak to na jakim terminalu lądowaliście a na jakim startowaliście ?

Pozdrawiam, Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Aguśka28, bardzo dziękuję za opis. Trochę mnie nie było na forum i teraz dopiero zobaczyłam twoją informację. Nie wiem co będzie z moim wylotem w maju, zmieniłam pracę i nie mam pojęcia jak to wszystko rozegrać. No cóż zobaczymy. Za info i tak dziękuję bo na pewno się przyda ;) .

Jakoś to wszystko się ułożyło i za kilka godzin wylatuję. Mam nadzieję, że będę zadowolona z lotu tymi liniami tak jak była Aguśka28 :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

o, przynajmniej wiem jak obsługiwać ekran :) Szkoda że jedzenia nie pokazał, już mi się śnią kartoffelsalat i apfelstrudel :D

:D

Ja już nie bardzo pamiętam co tam jadłam, ale nie było to takie złe. Pamiętam, że nawet zjadliwe to było ;).

A co do strajku to faktycznie strajkuje Germanwings należący do Lufthansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam. Miałem okazję skorzystać z tych linii na trasie Miami - Berlin - Kraków pod koniec września 2013. Wylot z Florydy punktualnie, do Berlina o czasie a do Polski z godz opóżnieniem. Jedzonko OK, Napoje wysoko procentowe pod dostatkiem i za free. Jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...