Skocz do zawartości

Opinie O Air Berlin


Rekomendowane odpowiedzi

Lecialam w sobote liniami AirBerlin na trasie Kraków-Berlin-NY. Lotnisko w Berlinie troche mnie zaskoczylo, no ale na szczescie bylam na czas i wsiadlam do drugiego samolotu.

Sam lot bardzo przyjemny, jak dla mnie jedzenie bylo mega dobre, zjadlam wszystko, haha. Sluchawki tez rozdawali za darmo. Ogolnie polecam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Troche bylam zdziwiona, ze z tego pierwszego lotu wyszlam praktycznie do hali przylotow. Potem musialam isc na jakis inny terminal i przejsc znow odprawe, zeby dostac jakas pieczatke czy cokolwiek. Co prawda byli do tego przygotowani, bo juz na tym terminalu czekala pani i informowala gdzie isc, a ta kontrola bezpieczenstwa byla w sumie tylko dla naszego lotu. No ale wygladalo to zupelnie inaczej niz przesiadka np w Amsterdamie albo Dortmundzie, dlatego bylam troszke zaskoczona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka w Berlinie jest paskudna, trzeba przejść drugą odprawę.Mmnie z kolejki wyciągali dwukrotnie, pierwszy raz, żeby ponownie sprawdzić moje dokumenty (po czym odesłano mnie na koniec kolejki) i kolejny raz, żeby zważyć mój bagaż podręczny (znowu na koniec kolejki!). Większość pasażerów była zdezorientowana, ciężko było się czegokolwiek dowiedzieć od obsługi Air Berlin, karygodne... Poza epizodem przesiadkowym sam w sobie lot bardzo przyjemny, dobre jedzenie, wygodne siedzenia, punktualnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...