Skocz do zawartości

Praca W Kanadzie + Wiza Turystyczna B-2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Dzień mojej rozmowy się zbliża i co tu dużo mówić, zaczynam panikować :) Też się wybieram na IEC niedługo i bardzo chciałabym zajrzeć do Stanów przy okazji. Ja dodatkowo jestem jeszcze w trakcie studiów, chcę wziąć dziekankę i oczywiście wrócić po roku i je skończyć (to będzie działało na moją korzyść?). Co mnie martwi to moje dość mętne plany co do tego kiedy miałabym się w USA znaleźć. Co chcę zwiedzić wiem doskonale ale kiedy i na ile to już zależy od tego jak mi się życie w tej Kanadzie ułoży, kiedy na taką wycieczkę znajdę czas i fundusze (najlepiej to by było gdybym mogła się tam wybrać na jakiś miesiąc pod koniec upływu ważności programu, ale wcześniej bym wyskoczyła raz czy dwa do NYC :)) Więc nie wiem za bardzo jak podczas rozmowy to rozegrać, a zauważyłam, że pytania dotyczące czasu pobytu są dość konkretne.

Ach, i wujka z rodziną mam w Stanach na zielonej karcie, teraz już z obywatelstwem. W sumie nie wiem czego od forumowiczów oczekuję... :) Słów otuchy, oceny moich szans, przyjmę wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...