Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

i sa tez inne czynniki, np czy dasz sobie rade w USA...

pavel ale nikt Ci nie da GC od tak sobie ze siedzisz na wizie pracowniczej ;) to jest np sponsorowanie pracownicze

Ponoć już sponsorowanie przez pracodawcę nie jest możliwe, chyba że mam złe informacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

23 2** :) poczytaj forum dostałam informacje o rozmowie z konsule 13 marca a rozmowę mam 6 maja :) nie dadzą tym co nie spełniają podstawowych warunków miedzy innymi wykształcenie średnie głównego aplikanta :) a ty jaki masz?

mam wykształcenie wyższe (magister geografii + podyplomowe z systemów informacji geograficznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie takie cos slyszalas? bo na tym forum staramy sie miec swieze informacje,jak przy braku juz wiza H1B ;)

Bliska osoba próbowała załatwiać sponsorowanie przez pracodawcę, adwokat powiedział, że tylko Ci, którzy rozpoczęli procedurę przed 2001 rokiem mogą ją dokończyć i że od tamtej pory jest to niemożliwe. Zaznaczyłam jednak, że mogę mieć złe informacje bo to było parę lat temu.

Jest jednak taka możliwość? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie zapoznasz to znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania,watpliwosci

oraz kto moze miec tzw pod gorke...

cardigan jestes nowa na tym forum ale wiele poczytasz postow,moze pobedziesz na forum dluzej i zobaczysz ze bywa tak roznie jak ktos cos mowi ze nie bedzie Cie juz to dziwic wogole ;)

zacznijmy od tej strony

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.eb1d4c2a3e5b9ac89243c6a7543f6d1a/?vgnextoid=24b0a6c515083210VgnVCM100000082ca60aRCRD&vgnextchannel=24b0a6c515083210VgnVCM100000082ca60aRCRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie zapoznasz to znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania,watpliwosci

oraz kto moze miec tzw pod gorke...

cardigan jestes nowa na tym forum ale wiele poczytasz postow,moze pobedziesz na forum dluzej i zobaczysz ze bywa tak roznie jak ktos cos mowi ze nie bedzie Cie juz to dziwic wogole ;)

zacznijmy od tej strony

http://www.uscis.gov...000082ca60aRCRD

Dzięki @sly6, poczytam i zapoznam się :) co prawda od kilku lat jeżdżę do USA i znam wielu ludzi, nikt nic ze sponsorowaniem przez pracę nigdy nie zdołał załatwić, ale oczywiście, może się coś pozmieniało, może jest coś czego nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...