Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

taka mala rada ,prosze wszystkich o czytanie tematow z roku ubieglego ,o dv 2013 i nie bedzie ze zdaje mi sie lecz tak jest :)

tak to nie jest zle ze sie idzie po wize po slubie lecz nalezy pokazac na rozmowie ze sie znalo z kims wczesniej,aby nie wyszlo ze slub jest dla samego GC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wszyscy jak do tej pory ja mam rozmowe w ten poniedziałek i też pobraliśmy się miesiąc po ogłoszeniu wyników w tamtym roku:) ale z racji wysokiego numeru rozmowę mamy teraz :) ale szanse są i to duże :) Bo już wygraliście :)

OLUDOMI Czy mozesz napisac jak wysoki numer (tak mniej wiecej) mieliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

szok :) a jak długo czeka się na rozmowę z konsulem? zdarzają się w ogóle sytuacje, że nie przyznają tych wiz, mimo wylosowania ich w loterii? Dzięki za światełko nadziei :)

23 2** :) poczytaj forum dostałam informacje o rozmowie z konsule 13 marca a rozmowę mam 6 maja :) nie dadzą tym co nie spełniają podstawowych warunków miedzy innymi wykształcenie średnie głównego aplikanta :) a ty jaki masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomey, tak jak już ktoś wspomniał to nie jedyny rodzaj wizy. Skoro nie dane mi było wylosowanie DV, będę próbował za rok, ale też zwiększał swoje kwalifikacje i doświadczenie aby móc wyjechać na wizie pracowniczej (co na pewno da mi większą satyfakcje). Poza tym jak to mówią: "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". P.S. Zuckerberg i Gates już o nas walczą: www.fwd.us

Wiza pracownicza ma tę główną wadę, że o ile jakimś cudem ją dostaniemy, to jesteśmy uzależnieni od konkretnego pracodawcy. Nie jesteśmy rezydentami (dopiero bodaj po kilku latach pobytu można się starać o zieloną kartę) i w każdej chwili możemy być zmuszeni wrócić do kraju. Wiadomo, że to i tak świetna sprawa, no ale jednak dopiero zielona karta zapewnia ten komfort psychiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...