Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bralam udzial w loterii 2014 rowniez poniewaz bylam osoba dolosowana 22 pazdziernika i jak wiadomo szanse w dolosowaniu byly niewielkie wiec w 2014 wzielam udzial rowniez i Nie wylosowalam , ale to juz nie istotna , tak tylko dla informacji. I zobaczylam ze nowocia w tym roku jest mozliwosc odzyskania conform. number w przypadku zgubienia go.

tak bo ludzie organizujacy zrobili taka f-je ze wzgledu na PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tutaj sama, chłopak jest, ale też chce wyjechać. Tak więc nic mnie tu nie trzyma. Ja jeżdżę raz w roku na wakacje zwykle, ale co to jest ten raz.. jak przychodzi do pożegnania to serce się dosłownie rozrywa :/ ale Ty pewnie wiesz o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragony też mam tam najbliższych.. Ja nie ukrywam, że miałam wielką nadzieję, że uda mi się tym razem, bo niby jestem tu, ale serce tam.. :(

a jest takie coś że obywatele usa mogą ściągnąć najliższych - rodzeństwo też :) tylko to chyba trochę trwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bralam udzial w loterii 2014 rowniez poniewaz bylam osoba dolosowana 22 pazdziernika i jak wiadomo szanse w dolosowaniu byly niewielkie wiec w 2014 wzielam udzial rowniez i Nie wylosowalam , ale to juz nie istotna , tak tylko dla informacji. I zobaczylam ze nowocia w tym roku jest mozliwosc odzyskania conform. number w przypadku zgubienia go.

tak bo ludzie organizujacy zrobili taka f-je ze wzgledu na PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...