Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie ktos cos zlatwial,przez kogo?a wiesz ze nalezy znac dobra osoba od tego aby takie cos wyszlo?poczytaj posty takiej osoby jak np Karina,to Ci da jakis poglada dlaczego moze nie wyjsc .,,a czy cos sie pozmienialo ?zobacz na tym forum czy jakies byly opisy o zmianach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bliska osoba próbowała załatwiać sponsorowanie przez pracodawcę, adwokat powiedział, że tylko Ci, którzy rozpoczęli procedurę przed 2001 rokiem mogą ją dokończyć i że od tamtej pory jest to niemożliwe.

Może to było dawno, ale już teraz nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to było dawno, ale już teraz nieprawda.

Wg mnie to musi się zmienić jeśli USA nadal chce być potegą gospodarczą. Na chwilę obecną kraje arabskie (jak np. ZEA) przepłacają za inżynierów. Londyn zbudował swoje tech city ( http://www.techcitymap.com/index.html ), wynagrodzenia rosną więc utrudnianie wykwalifikowanym imigrantom zatrudnienia jest strzałem w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

to była moja druga próba, niestety i tym razem szczęście nie dopisało. Próbowałem nie myśleć o losowaniu, zająć się swoimi sprawami, jednak od kilku dni temat loterii nieustannie krążył w moich myślach. Rozczarowanie jest naprawdę spore, jednak "zimny prysznic" z zeszłego roku sprawił, że tym razem znoszę to trochę lepiej. Życie dalej toczy się swoim rytmem, nie można uzależniać swoich planów na przyszłość od czegoś równie niepewnego jak szczęście w losowaniu.

Mam nadzieję, że DV-2014 nie było ostatnią edycją w historii tego programu. Oby politycy stanęli na wysokości zadania i oby Demokraci bronili DV-Lottery tak, jak to miało miejsce w przeszłości. Likwidacja tego programu oznacza nie tylko koniec równych szans dla wszystkich ludzi na realizację marzeń, likwidacja loterii wizowej oznacza pozbawienie nadziei milionów ludzi na ziemi...

Ci którzy wciąż marzą o USA - głowa do góry, nie rezygnujcie ze swoich marzeń!

Gratuluję wszystkim wylosowanym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostalem wylosowany, ale to i lepiej, bo mi przeszlo z tym wyemigrowaniem, a juz na pewno w tym i przyszlym roku. Jezeli beda przyjmowac wnioski na 2015 to pewnie zloze, ale to tylko 2% szans. Powinna byc normalna mozliwosc wyjazdu a nie loteryjne cyrki. Potem maja WTC i Boston i placza na caly swiat. A swiat sie z nich smieje. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...