Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Napisz proszeo ile dni lub tygodni wczesniej dostales wiadomosc o interview. Wkrotce moja kolej.

18 stycznia wieczorem - 2 miesiące czasu

Witajcie

A czy ktos ma zielona karte i wybiera sie do stanow tak jak ja w ciemno?,Mam zielona karte ale nie mam tam nikogo.

A co za adres podałeś? Ja też nie mam nikogo i szukam adresu do wynajęcia - na razie adresu bo mieszkania to na odległość bez obejrzenia z bliska nie wynajmę. Może ktoś z Szanownych forumowiczów zaproponuje taką usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 stycznia wieczorem - 2 miesiące czasu

A co za adres podałeś? Ja też nie mam nikogo i szukam adresu do wynajęcia - na razie adresu bo mieszkania to na odległość bez obejrzenia z bliska nie wynajmę. Może ktoś z Szanownych forumowiczów zaproponuje taką usługę?

Podalem adres siostry mojego kolegi,ale tam do niej sie nie wybiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za adres podałeś? Ja też nie mam nikogo i szukam adresu do wynajęcia - na razie adresu bo mieszkania to na odległość bez obejrzenia z bliska nie wynajmę. Może ktoś z Szanownych forumowiczów zaproponuje taką usługę?

Taka usługa jak wirtualny adres z przesyłaniem poczty jest w USA dosyć powszechna. Ale koszt to ok. 9 USD miesięcznie + koszty przesyłki do PL.

Tu jest kilka takich bardziej popularnych serwisów: http://www.xmarks.com/topic/mail_forwarding_services

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...