Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Bylam dzis na badaniach u dr Gajera. Moge powiedzie cjedno - serdecznie polecam!!! Doktor jest bardzo profesjonalny, ma super podejscie, jest bardzo przyjaznie nastawiony. Badanie jest co prawda dosc szczegolowe, ale coz, widocznie tak musi byc. Aha, i to nie prawda, ze potrzeba dwa zdjecia do badania - jedno wystarczy :-) Rozmowa jutro o 8 rano, wiec trzymajcie kciuki :-) dam znac o wyniku i opisze moje wrazenia :-)

Co to znaczy "szczegółowe"? :) Musiałaś mieć jakieś dodatkowe szczepienia?

Powodzenia jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Szczegolowe w znaczeniu, ze doktor bada tu i tam.. :-) kobiety pyta np. o ostatnia cytologie, usg piersi. Ja bylam w stanach juz dwa razy, ostatnio w czerwcu, wiec wszystkie szczepienia mialam ok. Ale naprawde, doktor jest przesympatyczny, wiec nie ma sie czego bac! :-)

Witam, mam pytanie odnośnie tego co napisała koleżanka powyżej a konkretnie chodzi mi o szczepionki. Co ma wspólnego ilość pobytów w USA z posiadaniem szczepień? Ja też byłem tam dwa razy ale wszystkich szczepień które podaje ambasada jakie są wymagane to nie mam, kilku mi brakuje... Co w takim przypadku? Np podczas wizyty dr Gajer nakaże wykonanie wszystkich które brakują i dopiero jak będę miał wszystkie to muszę się do niego ponownie na kolejną wizytę umawiać? Proszę o pomoc bo już zgłupiałem z tymi szczepieniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie tego co napisała koleżanka powyżej a konkretnie chodzi mi o szczepionki. Co ma wspólnego ilość pobytów w USA z posiadaniem szczepień? Ja też byłem tam dwa razy ale wszystkich szczepień które podaje ambasada jakie są wymagane to nie mam, kilku mi brakuje... Co w takim przypadku? Np podczas wizyty dr Gajer nakaże wykonanie wszystkich które brakują i dopiero jak będę miał wszystkie to muszę się do niego ponownie na kolejną wizytę umawiać? Proszę o pomoc bo już zgłupiałem z tymi szczepieniami...

Hej, wczoraj tez byliśmy u dr Gajera, więc z tymi szczepionkami jest tak, że np. jak brakuje Ci na grypę czy błonnice, tężec lekarz odrazu Ci je poda więc nie będziesz musiał jeszcze raz do niego wracać, wszystko na miejscu jest załatwiane, tylko oczywiście za każda szczypionkę płacisz, ja np. nie miałam od grypy koszt 45 zł , mąż natomiast też grypa ale także na błonnie mu sie skończyła 35 zł. Płacisz później za wszystko razem : 300 zł za badanie i za szczepionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy pobiera się krew? rozumiem że rtg klatki piersiowej już trzeba przynieść. Czy też muszę wziąć wyniki ostatniej cytologi lub usg piersi?

Tutaj jest wszystko dokładnie wyjaśnione http://photos.state.gov/libraries/poland/275705/cons_iv/IV-F11%20Medical%20examinations%20info%20POL%2012_2013.pdf

Rtg i krew też trzeba zrobić w jednej z wybranych przez ambasadę przychodni.

Jeśli chodzi o Warszawę najlepiej jechać na Waryńskiego, tam można zrobić i to i to. Jak się pojedzie rano to po 2 godzinach są wyniki.

My do dr Gajera jesteśmy zapisani na wtorek. I wtedy też zrobimy rano rtg i krew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...