Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Samsung to zalezy gdzie szukasz tych odpowiedzi

na tym forum masz wiele odpowiedzi na swoje pewne pytania ,jedynie musisz lepiej sie wczytac :)

Mozesz leciec turystycznie ,hm i tutaj zalezy od urzednika czy Cie wpusci,czy byles juz w USA,ile czasu itd

Bo ze masz rozmowe-bedziesz miec to nadal starasz sie o wjazd jako osob ktora nie ma pobytu stalego wiec jako turysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Samsung_71 jeżeli wizy zostaną Wam przyznane zostaną Wam wklejone nowe wizy z datą ważności 6 miesięcy do przodu od daty spotkania z konsulem (wizy turystyczne z automatu zostaną anulowane). Aktywować zilone karty można tylko poprzez przekraczenie granicy USA, w ciągu tych 6 miesięcy. Po przyznaniu wiz konsul zabiera paszporty całej rodziny, po kilku dniach są one do odbioru w punkcie firmy kurierskiej. Jak już masz paszport w ręku z "wklejką" to moim zdaniem możesz/możecie od razu wyjeżdżać bo dokument jest ważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było bodajże do pażdziernika 2013. Badania lekarskie były ważne 1 rok. Teraz badania ważne są 6 miesięcy. Wiem to bo badania miałem 20 października, rozmowę w konsulacie 29 października. Wizę dostałem i jest ważna do 20 kwietnia 2014. Tak samo rodzinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było bodajże do pażdziernika 2013. Badania lekarskie były ważne 1 rok. Teraz badania ważne są 6 miesięcy. Wiem to bo badania miałem 20 października, rozmowę w konsulacie 29 października. Wizę dostałem i jest ważna do 20 kwietnia 2014. Tak samo rodzinka.

Dobrze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiza jest zawsze ważna od dnia wystawienia. W przypadku Justi był to ten sam dzień co rozmowa, ale na przykład w moim przypadku było to 7 dni później bo musiałem dostarczać dodatkowe dokumenty.

Badania lekarskie nie mają nic do daty wystawienia wizy. One muszą być po prostu ważne na dzień rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...