Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.travel.state.gov/pdf/FY13AnnualReport-TableVII.pdf - 752 osoby w DV2013. Wszystkich 51080. EU - 16619, AF - 23299

Mam pytanie do Was. Dostałem informacje z KCC o brakującej informacji w moich dokumentach.

"The DS-230 Part 1 you submitted for the principal applicant was incomplete. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DS-230 Part 1, Question #10 & 11, US address for the principal applicant was not received

Additional forms may be downloaded from http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html."

Czy mi się wydaje czy na pytanie 10 i 11 nie muszę od razu odpowiadać w dokumentach które wysyłam? HEL

Z tego co się orientuje nie trzeba było wypełniać tych punktów chociaż sam wypełniłem.

Jaki masz CN? Teraz otrzymałeś tą wiadomość z KCC czy może już jakiś czas temu? Zastanawiam się czy oni teraz zajmują się formularzami z nr które będą w następnym biuletynie. Dlatego moje pytanie o twój CN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z tego co się orientuje nie trzeba było wypełniać tych punktów chociaż sam wypełniłem.

Jaki masz CN? Teraz otrzymałeś tą wiadomość z KCC czy może już jakiś czas temu? Zastanawiam się czy oni teraz zajmują się formularzami z nr które będą w następnym biuletynie. Dlatego moje pytanie o twój CN

CN EU40XXX. Wiadomość otrzymałem dziś. Formularze wysłałem miesiąc temu (za pierwszym razem przesyłka została gdzieś zagubiona i nie doszła do nich).

Nie mam nikogo w USA, ciężko zdalnie ogarnąć zaufany adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem:

43.

Have you ever applied for a SNN? - NO

Do you want.... - YES

43b.

Consent to Disclosure..: - YES

Z tego co pamiętam to ja chyba właśnie dlatego w 43 Do you want.... dałem NO.

Jeżeli dajesz YES to jak rozumiem zgadzasz się, żeby SSA (Social Security Administration) załatwiało Ci od razu SSN. Ale żeby można było to przekazać odpowiedniemu SSA to musisz podać adres bo SSA jest regionalne. Z tego co pamiętam (a papiery wysyłałem w maju więc mogę coś przekręcać) to właśnie tak to działa i rozważając całe pytanie 43 poszukałem trochę info w necie, żeby odpowiednio to wypełnić i ostatecznie dałem w 43 Do you want... "NO".

Ja też nie wypełniałem pola 10 i 11 i nie pisali mi, że coś jest nie tak (a papiery mam potwierdzone, że doszły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...