Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Aż mnie zatkało. W życiu bym nie wpadł na pomysł żeby coś takiego napisać. Dziewczyna pewnie zadowolona, że jej się rodzina powiększy, a tu pyk... aborcja. Great idea. Albo świat się wywraca do góry nogami i ludziom się w głowach ........., albo ja jestem ze średniowiecza.

Spokojnie - kolega jkb jest zwolennikiem prawa kobiet do aborcji (ja zresztą też) ale coś mi się zdaje że trochę to wyrwane z kontekstu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazde pytanie staram sie odpowiadac calosciowo. Pytanie postawione w ten sposob:

Mam pytanie co jeśli właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży ? Proszę o szybką informacje dzięki

mozna odczytac na wiele sposobow i udzielic roznych odpowiedzi. Troche dystansu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zatkało. W życiu bym nie wpadł na pomysł żeby coś takiego napisać. Dziewczyna pewnie zadowolona, że jej się rodzina powiększy, a tu pyk... aborcja. Great idea. Albo świat się wywraca do góry nogami i ludziom się w głowach ........., albo ja jestem ze średniowiecza.

Masz racje .... dlatego postanowilam wgl. nie odpisywac w zyciu bym nie wpadla na taki chory pomysl ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi ktorzy sa juz po wizycie u lekarza. Z Polski wyjechalem za granice zaraz po studiach i bylem szczepiony jak kazdy obywatel obowiazkowo jako dziecko w latach 80-tych I chyba na poczatku 90-tych (mam te informacje w ksiazeczce zdrowia), mialem takze jako dziecko ospe, rozyczke i swinke chyba.

Chcialbym sie dowiedziec jakie szczepienia oprocz standardowych, ktore wiekszosc Polakow przeszla zostaly zalecone podczas wizyty u lekarza "wizowego". Pytam dlatego ze "panel doctor" w kraju gdzie zyje kosi zdrowa kase za szczepienia a mozna ich dokonac za "free" u lekarza lokalnego przed albo po badaniachw celu otrzymania wizy. Opcja przed, brzmi lepiej bo "panel doctor" nie czeka wtedy na dodatkowe szczepienia zanim wysle papiery do ambasady.

Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno:)

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...