Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje.

Pewnie rozmawialiśmy z tym samym panem bo mieliśmy identyczne pytania.

ps. Przypomniał mi się jeden chłopczyk i to jak po około dwóch godzinach czekania, wykrzyczał dość głośno: "mamo, a kiedy my wyjdziemy z tego więzienia?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, jak nastroje wszystkich z numerami powyżej 36300 ???

Jeszcze tylko 2 biuletyny przed nami, być albo nie być .... :)

Ja już tak czekam tego czerwca, żeby wiedzieć czy bedzie spotkanie w sierpniu. Straszna jest ta niepewność.

Pozdrawiam

Będzie będzie.Zobaczysz :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak nastroje wszystkich z numerami powyżej 36300 ???

Jeszcze tylko 2 biuletyny przed nami, być albo nie być .... :)

Ja już tak czekam tego czerwca, żeby wiedzieć czy bedzie spotkanie w sierpniu. Straszna jest ta niepewność.

Pozdrawiam

Ja też nie mogę się doczekać. Jestem dobrej myśli. Po cichu liczę na duży skok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dokumenty przetłumaczone przez tłumacza bierzecie do USA ? Które mogą się najbardziej przydać?

Myślałam jedynie o birth certificate, który może będzie przydatny jak będę starała się o prawo jazdy w Kalifornii...

Czy jeszcze jakieś inne mam zabrać (pomijam dyplomy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nostryfikację dyplomu ukończenia studiów, już zleciłem coś takiego bo mogę potrzebować zaraz po przybyciu. Moja nostryfikacja będzie przeprowadzona przez organizację NACES http://www.naces.org/ będę miał uznane w USA wykształcenie wyższe z Polski na poziomie amerykańskiego 4-letniego BA (uznanie dyplomu jeśli staramy się o pracę w urzędach, służbach federalnych, siłach zbrojnych, policji, szkolnictwie, możliwość dorobienia amerykańskiego magistra na tamtejszych uczelniach). Standardowy koszt studiów to kilka ładnych do kilkudziesięciu tysięcy dolarów za rok, wiec spora kasa w grubych tysiącach w kieszeniach zostaje w porównaniu do kwoty, którą się za to płaci (sam proces, aplikacja, ewaluacja przedmiotów, tłumaczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nostryfikację dyplomu ukończenia studiów, już zleciłem coś takiego bo mogę potrzebować zaraz po przybyciu. Moja nostryfikacja będzie przeprowadzona przez organizację NACES http://www.naces.org/ będę miał uznane w USA wykształcenie wyższe z Polski na poziomie amerykańskiego 4-letniego BA (uznanie dyplomu jeśli staramy się o pracę w urzędach, służbach federalnych, siłach zbrojnych, policji, szkolnictwie, możliwość dorobienia amerykańskiego magistra na tamtejszych uczelniach). Standardowy koszt studiów to kilka ładnych do kilkudziesięciu tysięcy dolarów za rok, wiec spora kasa w grubych tysiącach w kieszeniach zostaje w porównaniu do kwoty, którą się za to płaci (sam proces, aplikacja, ewaluacja przedmiotów, tłumaczenia).

A mniej więcej ile wyniesie nostryfikacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...