Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A mniej więcej ile wyniesie nostryfikacja?

Ja płacę 580$ za moją nostryfikację. Być może są tańsze oferty, ale zajmie się tym osoba, która ma ok. 10 lat doświadczenia w tych sprawach (mam 100% zaufania), głównie dlatego, że musiałem połączyć dyplom, suplement do dyplomu (wykaz przedmiotów) uczelni, którą ukończyłem i wypis ocen z przedmiotów jeszcze innej uczelni. Wszystkie zajęcia ze studiów (pkty ECTS) są przeliczane na amerykańskie kredytogodziny. Nie będę miał dodatkowego kłopotu z bieganiem po uczelniach, tłumaczeniami ważnymi w USA, procesowaniem nostryfikacji itd. I tak jest masa rzeczy do ogarnięcia przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To duża ta nostryfikacja wyniesie ale widać że warto, też zastanowię się nad tym. Uslow, czy ewentualnie dałbyś na tę osobę namiary?

A mi przełożono rozmowę w ambasadzie o cały miesiąc, konsulowie robią sobie wolne....

jestem wkurzona, rozczarowana, zaniepokojona, bo za kilka dni miałabym stres za sobą, a tak muszę czekać jeszcze miesiąc

poza tym mam już badania zrobione (bardzo dokładnie zostałam przebadana :) ), więc już zegar odliczający ważność GC tyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To duża ta nostryfikacja wyniesie ale widać że warto, też zastanowię się nad tym. Uslow, czy ewentualnie dałbyś na tę osobę namiary?

A mi przełożono rozmowę w ambasadzie o cały miesiąc, konsulowie robią sobie wolne....

jestem wkurzona, rozczarowana, zaniepokojona, bo za kilka dni miałabym stres za sobą, a tak muszę czekać jeszcze miesiąc

poza tym mam już badania zrobione (bardzo dokładnie zostałam przebadana :) ), więc już zegar odliczający ważność GC tyka

Wysłałem na skrzynkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przełożono rozmowę w ambasadzie o cały miesiąc, konsulowie robią sobie wolne....

jestem wkurzona, rozczarowana, zaniepokojona, bo za kilka dni miałabym stres za sobą, a tak muszę czekać jeszcze miesiąc

poza tym mam już badania zrobione (bardzo dokładnie zostałam przebadana :) ), więc już zegar odliczający ważność GC tyka

to jakies swieto maja w ten dzien?

przsuniecie o miesiac to dosc dlugo, jest czemu sie wkurzyc

"bardzo dokladnie" :)

Wysłałem na skrzynkę :)

ja tez poproszę ;)

ryfikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...