Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

adrianomucha, dnia 04 Cze 2014 - 01:56, napisał: snapback.png

A do mnie właśnie dzisiaj dotarł paszport z wizą :D :D także teraz czas na załatwienie wszystkiego co pozostało w Polsce i w październiku kierunek NY. :D :D :D :D

PS. Może ktoś z użytkowników wybiera się w tym czasie do NY? ;)

Gratuluje

Ja dostalem paszport i dokumenty wczoraj.

Zamierzam poleciec w podobnym terminie, ale jeszcze nei wiem czy to bedzie NY czy Chicago.

Pozdrawiam

No to się widzimy bo ja do NY pod koniec lipca frunę i trochę tam pobędę, przynajmniej ze 3 mce żeby zrobić status rezydenta Stanu Nowy Jork do wyrobienia prawa jazdy (trzeba mieszkać 90 w tym stanie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianomucha, dnia 04 Cze 2014 - 01:56, napisał: snapback.png

No to się widzimy bo ja do NY pod koniec lipca frunę i trochę tam pobędę, przynajmniej ze 3 mce żeby zrobić status rezydenta Stanu Nowy Jork do wyrobienia prawa jazdy (trzeba mieszkać 90 w tym stanie) :)

te 3 miesiące czekania na prawo jazdy jest dla mnie trochę dziwne. Czemu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy trzeba sie zarejestrowac w TNT jesli jest juz zaproszenie na rozmowe na lipiec mozna juz? czy doiero przed sama rozmowa??Jeśli sprawa dotyczy mnie i meza maja byc zarejestrowane dwie osoby w TNT.

Możecie sie ju zarejestrować. Jedna rejestracja jako główny aplikant DV1 i dodajemy osobę dependent DV2. Drukujemy po jednej stronie dla każdego z UID i kodem kreskowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianomucha, dnia 04 Cze 2014 - 01:56, napisał: snapback.png

No to się widzimy bo ja do NY pod koniec lipca frunę i trochę tam pobędę, przynajmniej ze 3 mce żeby zrobić status rezydenta Stanu Nowy Jork do wyrobienia prawa jazdy (trzeba mieszkać 90 w tym stanie) :)

Nie wiem jak jest w NY ale w NJ przy wyrabianiu prawa jazdy jest dosłownie masakra! Po pierwsze trzeba sobie zarezerwował pół jak nie cały dzień :/ i potrzeba 6 punktów! Ja musiałam kombinować i jeździć po bankach bo potrzebowałam kartę z jednego banku, wyciąg z jakimiś transakcjami z drugiego banku, czeka startowego ale wyrwanego czyli pojedyńczego z tego banku co wyciąg, prawo jazdy polskie, prawo jazdy międzynarodowe, a najlepiej jeszcze jakbym coś tu miała na siebie ;P Zdjęcia robią na miejscu, testy na miejscu, jest wersja po polsku i po angielsku do wyboru, generalnie pytania nie są straszne...idziesz i zdajesz i dostajesz od ręki prawko :D więc żeby nie robić jazdy w NJ to weźcie ze sobą polskie prawko i międzynarodowe! :-)

Średni skok dla EU to 3300 więc spokojnie możesz kompletować papiery ;)

Ja już mam wszystko skompletowane, czekam tylko na kiedy bilety do PL kupować i sruuuuu na badania i interview :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...