Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Możecie sie ju zarejestrować. Jedna rejestracja jako główny aplikant DV1 i dodajemy osobę dependent DV2. Drukujemy po jednej stronie dla każdego z UID i kodem kreskowym.

Ja zarejestrowałem siebie jako podstawową osobę, mimo że to żona wylosowała. Czy to źle i mam to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja zarejestrowałem siebie jako podstawową osobę, mimo że to żona wylosowała. Czy to źle i mam to zmienić?

Na stronie wyraźnie jest napisane DEPENDENTS, a Ty jako taka osoba dostajesz wizę DV2 a główny aplikant DV1 i tak jest w paszporcie.

Ja bym to poprawił jeśli można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowałam siebie i męża osobno (on jest głównym aplikantem) - i nikomu to nie przeszkodziło. Dzwoniłam nawet do ambasady ale pan powiedział, że absolutnie nie ma problemu :) Synka wrzuciłam mężowi na DEPENDENTSa. Sądzę, że te kwestie z TNT to żaden problem generalnie, działa to jak w zegarku.

Właśnie, bo wcześniej nie pisałam - jestem w szoku jak sprawnie może działać administracja i logistyka dostarczania dokumentów. Szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z forumowiczow po technikum dostal moze w ostatnim czasie wize? Pytam dlatego ze bede mial interview w Londynie i moj dyplom/matura jest z techinkum (vocational high school). Czytalem ze w niektorych krajach krzywo na to patrza i pomimo ze mam dyplom z Polibudy Wroclawskiej tak na prawde liczy sie 12 lat edukacji rownej amerykanskiemu high school.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie wykształcenie to minimalne wymaganie.

Jak masz wykształcenie wyższe (bo rozumiem, że dyplom z Politechniki świadczy, że masz wyższe wykształcenie), to tym dyplomem je potwierdzisz. Nieważne, czy po drodze skończyłeś trzy technika i dwa licea. Nie wiem, gdzie czytałeś, że w niektórych krajach krzywo patrzą na wyższe wykształcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...