Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za potwierdzenie. Rozmowa w Londynie (dlatego pytalem o technikum) powinna sie odbyc w sierpniu. Jak sadze na dniach powinienem otrzymac mejla. Moj szczesliwy numer to 39.5k :) Musze przyznac, ze rok temu myslalem ze z takim numerem to juz po bulkach :o

Powodzenia zycze

daj znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Update.

Przedstawiam statystykę zaproszeń w DV2013 dla wylosowanych 2038 osób:

Październik – 35

Listopad - 56

Grudzień - 73

Styczeń - 87

Luty - 118

Marzec - 111

Kwiecień - 233

Maj - 147

Czerwiec - 86

Lipiec - 51

Sierpień - 31

Wrzesień - 32

Razem - 1060 zaproszeń w DV 2013 dla Polaków.

Statystyka zaproszeń w DV2014 dla wylosowanych 1552 osób:

Październik - 28

Listopad - 17

Grudzień - 63

Styczeń - 62

Luty - 87

Marzec - 88

Kwiecień - 97

Maj - 110

Czerwiec - 67

W czerwcu dopiero 12 dnia został opublikowany terminarz spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia zycze

daj znac co i jak.

Wlasnie otrzymalem email z zaproszeniem na rozmowe 13 Sierpnia. Wszystko swietnie tylko na zaproszeniu jest panieniskie nazwisko mojej zony. 5 miechow temu wyslalem formularze z jej (moim) nowy nazwiskiem a KCC nadal uzylo jej panienskiego nazwiska. Teraz musze zadzwonic do ambasady w Londynie bo jak nie zmienia jej nazwiska na zaproszeniu to bedzie miala problemy z wejsciem na interview. Ehh...KCC powinno zmienic nazwe na KFC - podobny serwis oferuja ! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie otrzymalem email z zaproszeniem na rozmowe 13 Sierpnia. Wszystko swietnie tylko na zaproszeniu jest panieniskie nazwisko mojej zony. 5 miechow temu wyslalem formularze z jej (moim) nowy nazwiskiem a KCC nadal uzylo jej panienskiego nazwiska. Teraz musze zadzwonic do ambasady w Londynie bo jak nie zmienia jej nazwiska na zaproszeniu to bedzie miala problemy z wejsciem na interview. Ehh...KCC powinno zmienic nazwe na KFC - podobny serwis oferuja ! :angry:

Ja te,z ale na 28.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie otrzymalem email z zaproszeniem na rozmowe 13 Sierpnia. Wszystko swietnie tylko na zaproszeniu jest panieniskie nazwisko mojej zony. 5 miechow temu wyslalem formularze z jej (moim) nowy nazwiskiem a KCC nadal uzylo jej panienskiego nazwiska. Teraz musze zadzwonic do ambasady w Londynie bo jak nie zmienia jej nazwiska na zaproszeniu to bedzie miala problemy z wejsciem na interview. Ehh...KCC powinno zmienic nazwe na KFC - podobny serwis oferuja ! :angry:

I tutaj sie mylisz. Nie potrzebujesz nigdzie dzwonić i zmieniać nazwiska. My wzięliśmy ślub jeszcze przed wysłaniem papierów do KCC i do samej rozmowy wszędzie było nazwisko panieńskie mojej żony. Nie było żadnych problemów z wejściem do ambasady a GC przyznane.

Jeśli Nie widzisz różnicy pomiędzy KCC a KFC to moze łatwiej Ci bedzie sie z żoną dostać do tych drugich ;)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...