Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mighs

masz 100% racji, szkoda, że ludzie zabierają szansę innym. Moja znajoma też wylosowała, już jest po rozmowie, ale w sierpniu jak się zgadaliśmy na ten temat to zrobiła wielkie oczy, że trzeba jakieś papiery wypełnić i wysłac do Kentucky:). gdzie ja wysłałem 10 maja...:(

Twoje szanse akurat się zwiększyły więc post dość idiotyczny, tak jak cała dyskusja. Chciał to wystartował, nie chce wyjeżdżać to nie musi, nikomu nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mighs

masz 100% racji, szkoda, że ludzie zabierają szansę innym. Moja znajoma też wylosowała, już jest po rozmowie, ale w sierpniu jak się zgadaliśmy na ten temat to zrobiła wielkie oczy, że trzeba jakieś papiery wypełnić i wysłac do Kentucky:). gdzie ja wysłałem 10 maja... :(

No to nie wiem jak ta znajoma da radę w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież osoby, które decydują się nie jechać do USA, przy składaniu aplikacji nie myślą "tak, wylosują mnie a ja i tak nie pojadę" :)

To normalne że ludzie zmieniają zdanie, dzisiaj jest taka sytuacja ale jutro może się zmienić o 180 stopni (awans w pracy, wygrana w totka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś potem nie żałował, jak się sytuacja w PL zmieni, a wiele na to wskazuje. To nie moja sprawa ale jak patrzyłam na rozczarowanie wielu osób 1 maja to też uważam, ze powinno być płatne. Ludzie startują po kilka razy i szkoda, że komuś odebrałeś szanse. Nawet tego tak nie odbierasz, ale taka jest prawda.

Wiele to wskazuje że sytuacja wszędzie się zmienia wszędzie i wszędzie trzeba się dostosować, w US również. A żałować nie ma czego, wyciągać wnioski i iść dalej. I życzę ci również tego samego. Co do prawd nie wypowiem się bo ktoś kiedyś ujął to w ładne 3 prawdy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie juz nie przesadzajcie z tym odbieraniem miejsc. To jest naprawdę śmieszne. Jak jest ci pisane wygrać to wygrasz, a jesli nie, to nie ważne ile osób bierze udział w loteri, ty bedziesz USA jedynie z tv oglądać. Takie jest zycie i tyle. A jak czytam komentarze typu, " po co brałeś udział i zabierales miejsce innym.." to aż sie nóż w kieszeni otwiera. Zaakceptuj fakt, ze do dupy masz szczęście, lub USA nie dla ciebie i przestań obwiniać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy byłoby sprawiedliwe obarczać opłatami osoby np z Afryki? Ile chcielibyście liczyć za złożenie aplikacji? $ 10? $100?

Teraz jest dobrze jak jest. Płacimy za to, aby mieć możliwość legalnej pracy w USA i perspektywy obywatelstwa. Ale płacimy dopiero wtedy jak jesteśmy (prawie) pewni że pojedziemy


Ja już po :)

Karta przyznana. Teraz tylko pozostaje odebrać paszport u kuriera.

Gratuluję!
Czy pytania były standardowe czy jakieś było poza schematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...