Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oczywiscie mozesz zapłacić po przylocie do USA, ale to moze opóźnić otrzymanie GC i SSN

To nie dla mnie, ale dziękuję za info :) Słuchajcie jeszcze jedno pytanie: mój kolega jutro leci do NYC i nie może znaleźć hotelu ani pokoju do wynajęcia macie jakiś pomysł na to gdzie mógłby tam się zatrzymać kilka dni? Jakiś hostel który ma miejsca albo niedrogi hotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzilem ze, do tego dojdzie :)

Spotkanie 05.08

Tak na marginesie to spotkania sa chyba ustalane w kolejnosci alfabetycznej od nazwiska.

Właśnie się wczoraj zastanawiałam co do kolejności i moja teoria była taka, że losowo jak im na kupce się ułożyło. Co do kolejności wg nazwiska to raczej nie bo ja nazwisko na F a termin 28.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie otrzymalem email z zaproszeniem na rozmowe 13 Sierpnia. Wszystko swietnie tylko na zaproszeniu jest panieniskie nazwisko mojej zony. 5 miechow temu wyslalem formularze z jej (moim) nowy nazwiskiem a KCC nadal uzylo jej panienskiego nazwiska. Teraz musze zadzwonic do ambasady w Londynie bo jak nie zmienia jej nazwiska na zaproszeniu to bedzie miala problemy z wejsciem na interview. Ehh...KCC powinno zmienic nazwe na KFC - podobny serwis oferuja ! :angry:

Wydrukuj formularze i oddaj urzednikowi konsularnemu w ambasadzie z wyjasnieniem. wszystko bedzie OK.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...