Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Zaproszenie


Rekomendowane odpowiedzi

1.Kolego nie zrozumiałeś mojego pytania, nie zależy mi żeby jak najwcześniej po otrzymaniu wizy lecieć do usa tylko czy jest jakiś czas do kiedy mam lecieć?

Np.:Powiedzmy dostaje wize na 10 lat i czy ja musze leciec zaraz po otrzymaniu wizy czy moge dopiero lecieć np. w 9 roku po otyrzymaniu wizy?

(Nigdy nie miałem żadnej wizy do usa. Mam na myśli to czy po otrzymaniu wizy mam jakis wyznaczony okres do kiedy mam lecieć pierwszy raz.?

Pewne osoby mówiły mi ze po otrzymaniu wizy musze leciec do USA w ciagu pierwszych trzech miesiecy od otrzymania. Dlatego pytam jak to z tym jest?)

2.

znajomi chyba mieli na uwadze abys nie zobaczyl USA z granicy.

Mógłbyś bardziej rozwinąć swoja muśl??

3. Powtarzam moje stare Pyt.1:

Dzisiaj zadzwoniłem do ambasady usa w warszawie (odpowiednie wybrany nr w telefonie kierował pod miejsce gdzie udzielaja informacji o wizach) abby dowiedziec cie pewne informacje (jeszcze nie ustalałem terminu spotkania).

Zanim udzielił mi odpwiedzi na moje pytania wypytał sie o moje dane: imie nazwisko, nr paszportu, aders mejl. Powiedział mi że stworzył mi profil i że wysłał/albo wysle mi dane do logowania na profil na mejla i żeby przez ten profil złozyc wniosek DS 160 i umówic sie na spotkanie. Nic mi na mejla nie przyszło.

Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłem dzwoniac tam czy nie, czy to że zadzwoniłem i podałem dane (a nie dostałem mejla od nich zeby sie zalogowac na swój profil i żeby wysłać wniosek bede musiał jeszcze raz utorzyc nowy swój profil) może skutkowac tym ze mi nie przyznaja wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1.Kolego nie zrozumiałeś mojego pytania, nie zależy mi żeby jak najwcześniej po otrzymaniu wizy lecieć do usa tylko czy jest jakiś czas do kiedy mam lecieć?

Np.:Powiedzmy dostaje wize na 10 lat i czy ja musze leciec zaraz po otrzymaniu wizy czy moge dopiero lecieć np. w 9 roku po otyrzymaniu wizy?

(Nigdy nie miałem żadnej wizy do usa. Mam na myśli to czy po otrzymaniu wizy mam jakis wyznaczony okres do kiedy mam lecieć pierwszy raz.?

Pewne osoby mówiły mi ze po otrzymaniu wizy musze leciec do USA w ciagu pierwszych trzech miesiecy od otrzymania. Dlatego pytam jak to z tym jest?)

3. Powtarzam moje stare Pyt.1:

Dzisiaj zadzwoniłem do ambasady usa w warszawie (odpowiednie wybrany nr w telefonie kierował pod miejsce gdzie udzielaja informacji o wizach) abby dowiedziec cie pewne informacje (jeszcze nie ustalałem terminu spotkania).

Zanim udzielił mi odpwiedzi na moje pytania wypytał sie o moje dane: imie nazwisko, nr paszportu, aders mejl. Powiedział mi że stworzył mi profil i że wysłał/albo wysle mi dane do logowania na profil na mejla i żeby przez ten profil złozyc wniosek DS 160 i umówic sie na spotkanie. Nic mi na mejla nie przyszło.

Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłem dzwoniac tam czy nie, czy to że zadzwoniłem i podałem dane (a nie dostałem mejla od nich zeby sie zalogowac na swój profil i żeby wysłać wniosek bede musiał jeszcze raz utorzyc nowy swój profil) może skutkowac tym ze mi nie przyznaja wizy?

1) Ale Ty na serio nie rozumiesz odpowiedzi, jakie otrzymałeś?

Mnie się wydawało, że ja piszę w miarę zrozumiale po polsku... Nie wiem, jak napisać, żebyś zrozumiał...

3) Na pewno nie będzie to przyczyną odmowy wizy. Ale możesz mieć problem, jak będziesz chciał się zarejestrować na stronie w celu umówienia się na spotkanie z konsulem, bo - teoretycznie - masz tam już założony profil (choć jego danych nie znasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golec to sie spytaj tych znajomych skad maja takie wiadomosci o 3 miesiacach,

poczytaj zasady na stronach rzadowych i tym np forum i zobaczysz jak jest.masz wleciec do czasu waznosci wizy na teren USA

czy Ty nie slyszales o TNT-fimie kurierskiej?

TNT to firma kurierska i tam teraz odbiera sie paszporty z wiza.

co do oznaczen na wizie to jest ich wiele,narazie idz po wize a potem Ci odpowiemiemy o oznaczeniach

nikt nie da Ci innej wizy niz turystycznej b2 lub tez wiza bieznesowo-turystyczna b1-b2..na tej wizie tej sie lata turystycznie

poczytaj troche forum ,zapoznaj sie z wieloma postami,tematami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paula nie pomoze takie zaproszenie.

zobacz co pisze na forum i stronie Ambasady,to dana osoba ma przekonac Konsula ze wroci a nie zaproszenie ;)

jesli tak by bylo to dawno na forum bysmy o tym pisali :) i nie bylo by tyle odmow wiz bo zaproszenie pomaga w dostaniu wizy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej. A według Ciebie jakie mam szanse? Załóżmy ze jest listopad/grudzien. Chce jechac odwiedzic chlopaka i poznac jego rodzine (on byl kilka miesiecy wczesniej, na kilka miesiecy, jezdzilismy po calej polsce), zobaczyc np LA (oczywiscie ze wiecej miejsc), chce jechac na 2 miesiace gora , wyjazd sponsoruje rodzina (moja). W dokumentach mam zaproszenie z USA, zaswiadczenie ze szkoly, indeks studencki, wyjazd na swieta. Wiza turystyczna. Są jakieś szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...