Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Zaproszenie


Rekomendowane odpowiedzi

1) Jest na forum wątek, jak wypełnić DS-160 krok po kroku.

System nie pozwoli Ci przejść do następnej sekcji, jeśli nie wypełnisz wszystkiego, co MUSI być wypełnione. Niektóre pola są opcjonalne, a niektóre bezwzględnie muszą być wypełnione.

2) Nie ma znaczenia, czy najpierw wypełnisz wniosek, czy najpierw zapłacisz. Natomiast nie umówisz się na rozmowę, jeśli nie wykonasz tych obu rzeczy.

3) Jak Ci wygodniej - możesz po angielsku, a możesz po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kolego KaeR zalecam czytac ze zrozumieniem. Kategorie wizowe ja znam. Wyraźnie pytam o oznaczenia literowe. Narazie wiem jak bede miał "M" to mam wize na 10 lat ale czy sa jeszcze jakies inne oznaczenia i co oznaczaja??

Kolego golec, no uparłeś się na oznaczenia, ale co one Cię interesują? Wyrażaj się poza tym ściślej, bo cieżko wywnioskować o co Ci chodzi.

Dostaniesz wizę, to się będziesz martwił. Nie masz na to wpływu i tak. Ciebie interesuje kategoria wizowa i tyle. Jak nie masz M to masz pojedynczy wjazd... Podejrzewam, że jak nie dostaniesz M, to nie dostaniesz wizy wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYT.3. We wniosku pisze aby uzupełniać go po angielsku. Mają oni na myśli tylko aby nie używać znaków diakrytycznych (ą,ż,ź,ó,ę) czy wogóle mam pisać wszystko w jezyku angielskim

(Są pytania czym sie zajmuje itd. Więc nie wiem czy moge pisać na takie pytania po polsku - nie używając znaków diakrytycznych (ą,ż,ź,ó,ę) czy po angielsku)

Proponuję "koledze" golec2604 w pierwszej kolejności douczyć się poprawnego pisania w języku polskim. Wtedy kolega golec będzie wiedział kiedy używamy "ó", a kiedy "u", ewentualnie kiedy "rz", a kiedy "ż".

Następnie proponuję, aby "kolega" golec2604 zapoznał się z poniższym tematem:

http://forum.usa.info.pl/topic/21902-ds-160-krok-po-kroku/?hl=%2B160+%2Bkrok+%2Bkroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Py1. Tak jak mówiłem na konkretnym terminie wyjazdu mi nie zależy, mozliwe że zaraz po dostaniu wizy bym pojechał a możliwe ze dopiero za rok albo całkiem inny termin. Więc jaką date najlepiej podać we wniosku, jakaś bliższą czy dalszą? Chodzi mi o to aby np. nie napisać daty która by sie nie spodobała konsulowi i przez taka głupote nie dostać wizy. Jak doradzacie z własnego doswiadczenia?

Pyt.2. Gdzieś mi sie obiło o uszy że termin rozmowy można też internetowo ustalić, nie wiem czy to prawda a jak prawda to jak sie to robi?? A może lepiej jednak telefonicznie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak proponujecie z własnego doswiadczenia jaka lepiej date wpisac? (zależy mi zeby dostać wize i najlepiej na 10 lat bo inaaczej 512 zł bedzie wyzucone w błoto)

To ze telefonicznie można to wiem ale czy internetowo to nie wiem przez to pytam i jeśli jest internetowo mozliwosc umówienia a jesli tak to jak to sie robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...