Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

bedzie otwarty dla Polski :)

ps to jest takie myslenie ,ze jak rok temu bylo w lutym to i teraz bedzie podobnie,maja czas do otwarcia do konca roku ;) przepraszam ze tak pisze ,nalezy cierpliwie czekac ,nic wiecej nie pozostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kto to moze wiedziec czy bedzie wiecej takich spotkan :) zobacza po ilosc chetnych i moze wtedy podejma decyzje

pamietac nalezy ze IEC ma 3 programy a bywa tak ze w pracy wakacyjnej juz nie ma miejsc za to sa w stazu i praktykach .Wtedy nadal IEC 2014 jest otwarty

spotkania sa po to ze wiele osob dzwoni,pyta sie przez e-mail i na tym spotkaniu moga wiekszej ilosci osob odpowiedziec :)

wazne aby czytac strone Ambasady,CIC :) tam wiele jest odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pamięta Pan jak wyglądało to w tamtym roku? Ile osób może wejśćdo ambasady na spotkanie? Bo jeśli jest to spotkanie dla wszystkich 3 programów, ludzi z całej Polski, to boję się, że dużo osób może nie wejść.Mam daleko do Warszawy i jest to dla mnie bardzo problematyczny wyjazd. Stąd dylemat czy jechać, czy ominie mnie coś istotnego.
Jestem zainteresowana tylko pracą wakacyjną. Czy to prawda, że w tamtym roku miejsca na ten program rozeszły się w ciągu 20 minut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam z wielu lat takie spotkania ,prawie co roku bylem ,czytalem rozne historie z tych spotkan.

moga miec problem te osoby co przyjda za pare mi przed samym spotkaniem :) a nie jak stoja juz w kolejce np 30 min.

Tylko ze ile tych osob przyjedzie :) od tego zacznijmy ;) prawie kazdy czyta strone,fora rozne i z tego sie dowiaduje,czerpie informacje

jesli juz jechac to przygotowanym na tyle aby pytac sie o konkrety a takich osob jest malo na spotkaniach co pytaja konkretnie,jak sa pytania to znajduja sie odpowiedzi na stronach CIC,Ambasady Kanady wiec nic nowego sie nie dowiesz :)

to jest prawda ze w takim czasie to sie rozeszlo jak bedzie w tym roku to zobaczymy.wazne jest to ze maja podac date rozpoczecia wczesniej ,na 24-72 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...